Turkcell Eksiye Kapatma

Turkcell Eksiye Kapatma
Turkcell Eksiye Kapatma

Turkcell faturasız hat kullananların TL’leri bittiği zamanlarda yardımcı olacak mükemmel bir fırsatla birlikte, istedikleri zamanlarda sorunsuzca TL’lerinin eksi bakiyeye düşmesini sağlamaları, oldukça büyük kurtarıcı görevler üstlenmektedir. TL’li hat kullananların TL’lerinin normal olarak bittiği zamanlarda, eğer Turkcell Avans açık ise; 10 TL’e kadar eksi bakiye kullanmaları mümkündür. Ancak bu duruma önce üye olarak, daha sonra iptal ettirmek, yani Turkcell Eksiye Kapatma işlemi yapmak isteyenlerin sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. İnsanların bazı durumlardan dolayı kapatmak istedikleri bu özellik, birkaç yolla uygun olarak yapılmaktadır.

İlk olarak yapmanız gerekenler arasında, telefonunuzun arama bölümüne girerek *166*3# numarasını tuşladıktan sonra, arama tuşuna basmaları gelmektedir. Bunun yanı sıra, istediğiniz zamanlarda Turkcell Müşteri Hizmetlerine 532 numarasından ulaşarak, sorunsuzca kapatabilirsiniz. 2013 yılından önce üye olanlara ücretsiz ve sonrasında ayda 49 kuruş olarak karşımıza çıkan bu özelliğe, IPTAL AVANS yazarak 2222’e ücretsiz olarak göndermenizle birlikte de, dilediğiniz zamanlarda Turkcell Eksiye Kapatma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve TL’nizin yettiği kadarını kullanabileceğiniz bu özellikle birlikte, dilerseniz daha sonra aynı işlemleri yaparak sorunsuzca eksiye düşmeye açabilirsiniz.

Tamamen kullanıcı tercihine bağlı olarak karşımıza çıkan bu durumla beraber, dilediğiniz her an sorunsuz hizmetler alabilirsiniz. Turkcell Faturasız hat kullanıcıları için yapılan bu kampanyayla beraber, hattınızda TL olmadığı zaman konuşmanız ve kullanımız kesilecektir. Sizlerde dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

İbrahim - 17 Temmuz 2019 - 12:05

Cok güzel Bi uygulama