Turkcell Emocan Nedir?

Turkcell Emocan Nedir?
Turkcell Emocan Nedir?

Emocanlar Turkcell tarafından yenilikleri duyurmak üzere yaratılan karakterlerdir. Her kesime hitap edilmek amacıyla 6 farklı karakterde yaratılan Turkcell Emocan Nedir müşterilerinin sesi olmayı hedefleyen Turkcell bu sayede Türkiye’nin iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra teknolojik ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefleyen Turkcell Emocan Nedir ilerleyen günlerde hangi emocan hangi kesime hitap edecektir daha net anlaşılabilecektir. Sevimli karakterleriyle sürekli gündeme oturmayı başaran Turkcell Emocan Nedir bu yıl da sezona damgasını vuracak karakterlerle çarşımıza çıktı. Hemen her kesimden insanımızın beğeniyle izlediği Turkcell karakterlerinden emocanları daha yakından tanımak ve Turkcell Emocan Nedir sorusunu daha net cevaplamak için karakterlere bir göz atalım:

Pamuk emocan: İsminden de anlaşılacağı üzere pamuk gibi bir kalbe sahiptir. Kötülüğün ne olduğundan habersizdir.

Sefa emocan: Keyfine düşkün ve üşengeç Turkcell Emocan Nedir emocanın en sevdiği arkadaşları yemek ve İnternettir.

Tıstıs emocan: Her şeyden kolaylıkla ürkse de arkadaşları daima yanında olduğu için çok şanslı olduğunu bilir.

Organik emocan: İnsana ve doğaya saygılı, her şeyi doğal haliyle sevmesini bilen ve elindeki gitarıyla duygularını dile getiren emocandır.

Zeki emocan: Kaliteye düşkün olmasının yanında hesabını da iyi bilen Turkcell Emocan Nedir emocan olarak karşımıza çıkmaktadır. Her durumda muhakkak bir çözüm bulabildiği için endişeden uzak bir yaşam sürmektedir.

Racon emocan: Son ve en ağır abimiz racon babacanlığı ile ön plana çıkmaktadır. Delikanlılıktan ve doğru sözden asla taviz vermez.

Şimdiye kadar karşımıza çıkan karakterlere bakıldığında gelecek reklamlara ait bir yorum yapabilmek her ne kadar mümkün olsa da çok parlak fikirlerle farklılık yaratacağa benzeyen Turkcel Emocan Nedir sorusunun yanıtı şimdilik bu kadarla sınırlı kalıyor gibi görünse de gelecek sürprizler merakla bekleniyor. Şimdiden pek çok ürünün tanıtımına başlayan Turkcell Emocan Nedir genç yaşlı demeden tüm insanlığın gönlünü almış gibi görünüyor.

Maceralarıyla marka tanıtımını yapmayı hedefleyen firma kampanyalarını da yine her Turkcell Emocan Nedir hitap ettiği kesime göre yapmayı planlıyor. Sevimli kahramanlar tarafından tanıtılan tatlı kampanyalar sayesinde müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen firma bu senede çok konuşulacağa benziyor. Belki bir sevimli kahraman yüzünden iletişim firmasını değiştirmezsiniz ancak onun tanıttığı kampanya uygun görürse iletişim tercihinizi gayet kolay değiştirebilirsiniz.

Daha önceden sizler için paylaştığımız Turkcell bedava internet yazımıza göz atarak şuan güncel olan bedava internet paketlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan