Turkcell Ev Hanımı Nasıl Yapılır?

Turkcell Ev Hanımı Nasıl Yapılır?
Turkcell Ev Hanımı Nasıl Yapılır?

 Turkcell ev hanımı nasıl yapılır?  Sorusuna yanıtımız şu şekildedir: Hepsi 250 yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Bu kampanya Turkcell GSM operatörünün ve hanımlarına özel olarak sunmuş olduğu kampanyadır.

Ev hanımlarının 23 Türk lirası karşılığında 1 ay boyunca doya Doya konuşup mesajlaşmaları ve hatta internete girmeleri için ayda her yöne 250 dakika,250 SMS VE 250 MB ev hanımı paketi veriyor. Kampanyadan son 3 ayda ise her yüklemeden sonra toplama yurt içi ses ve internet harcamasının toplamı 20 Türk lirası ve altında olan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanırlar.

23 Türk lirası karşılığında ev hanımı paketi başladığında kullanıcıya bilgilendirme mesajı gönderilerek hatlara yüklenecektir. Kampanya ay sonunda bir sonraki aya devretmeden otomatik olarak silinir. Turkcell operatörü birçok müşterisinden bu şekilde kampanyalar sunmaya devam etmektedir ev hanımlarına sunulmakta olan 23 TL karşılığında bu süper kampanyadan yararlanmak için hemen sizler de Turkcell iletişim merkezlerine giderek Turkcell ev hanımı kampanyasından faydalanabilirsiniz. 2017 yılında her ev hanımının kullandığı bu paket 250lik paketlere sahip olabilirsiniz her yöne konuşma seçeneği sayesinde sizlerde doyasıya konuşmayı unutmayın. Bunun haricinde Turkcell operatöründe devam etmekte olan bedava internet kampanyasından yararlanmak için bir önceki yazımızda göz atmayı mutlaka unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan