Turkcell Evimde Çekmiyor

Turkcell Evimde Çekmiyor
Turkcell Evimde Çekmiyor

Ülkemizin en fazla müşteri potansiyeline sahip olan Turkcell operatöründe bugün merak edilen konulardan olan ve sizlerinde başına gelme ihtimali olan bir konuya değinmek isterim. Takipçilerimizin sıkça sormuş olduğu sorulardan biri olan Turkcell hattım evimde çekmiyor sorunu hakkında neler yapmanız gerektiğini ve nelere başvuruda bulunarak Turkcell çekmeme sorununa çözüm üretebileceğinizi açıklayacağım. Ülkemizde 2016 yılına kadar tercih edilmekte olan 3G şebeke modunda birçok kişinin internete bağlanmasında önemli rol oynayan Turkcell 2016 yılının sonlarına doğru tam anlamıyla aktif olmuş olan 4.5G ile birlikte yine birçok kişinin telefonlarından internete girmesini sağlamıştı. Bunun haricinde çeşitli bedava internet paketleriyle kendi abonelerine ücretsiz internet hizmeti sunmakta olan Turkcell şayet sizlerin evinde çekmiyor veya bulunduğunuz bölgede herhangi bir şebeke sorunu varsa bu durum karşısında bazı çözümler üretebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede Turkcell hattınız çekmiyor ise bu durum karşısında 0532 532 00 00 nolu müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu bildirebilir ve bulunduğunuz bölge eğer kapsama bölgesinde ise gelip bulunan bölgede alt çalışma yaparak sorunu giderebilirler.

Bunun haricinde turkcell.com.tr adresine giderek buradan sayfanın en sonunda bulunmakta olan iletişim bölümünde Turkcell operatörüne ait olan genel müdürlüklerine dilekçe yazarak bulunduğunuz bölgedeki şebeke sorununu dile getirerek kısa sürede çözüşmesini sağlayabilirsiniz. Ya da turkcell.com.tr adresinde mevcut olan iletişim formunu doldurarak ve bu formda tam olarak hangi bölgeden bahsettiğinizi belirtirseniz kısa sürede Turkcell’in yetkili kişileri tarafından aranılarak yer tespitinden sonra bölgenizde detaylı bir çalışma başlatabilirsiniz.

Turkcell Çekmiyor

Bulunduğunuz bölgede herhangi bir alt yapı çalışması varsa ya da bulunduğunuz alan kapsama alanı değilse bu tür durumlar oldukça normaldir. Bu gibi durumlarda sizlerde Turkcell operatörü ile iletişime geçerek sorunların çözülmesini isteyebilirsiniz. Turkcell ile iletişime geçmek için sizlerde Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlan yazımızı okuyarak beklemeden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir yada 0534 534 00 00 nolu numarayı arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Tarık - 9 Ekim 2019 - 18:17

Bugün gaziantep şahinbeyde niyetse turkcell Superonline çekmiyor!!!niye bunu bilmek istiyorum daha ilk ayım