Turkcell Fatura Telefondan Nasıl Ödenir?

Turkcell Fatura Telefondan Nasıl Ödenir?
Turkcell Fatura Telefondan Nasıl Ödenir?

Telefondan oturduğunuz koltuk üzerinden hızlı bir şekilde Turkcell’de yer alan faturalarınızı ödemek artık eskisinden daha kolay, Turkcell tarafından bütün müşterileri hemen ücretsiz olarak bütün işlemlerini sadece telefondan yapabilsin diye tasarlamış ve paylaşmış olduğu Turkcell Hesabım uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirip hemen giriş yapınız, giriş yaptıktan sonra internet bankacılığını destekleyen bir kartınız ile telefondan Turkcell faturanızı ödemiş olacaksınız. Turkcell telefondan fatura ödemek için, Google Play ve yahut telefonunuz İOS işletim sistemli ise, App Store üzerinden Turkcell Hesabım adlı uygulamayı telefonlarınıza kurunuz ve ardından telefon numaranızı girerek Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız.

  • Şifre alabilmek için SİFRE yazıp 2222’e kısa bir mesaj ile mevcut yeni Turkcell şifresi alabilirsiniz.
    • Şifreniz bir daha şifre isteyene kadar aynı olacaktır, eğer değiştirmek istiyorsanız yeni şifre isteyebilirsiniz ve eskisini iptal edebilirsiniz.

Turkcell fatura ödemelerinizi telefondan daha rahat bir şekilde yapabilmek için, Turkcell tarafından yayınlanmış olan Turkcell hesabım uygulamasına giriş yaparak kart bilgilerinizi kullanarak mevcut borçlu olduğunuz faturayı hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Turkcell fatura ödeme işlemlerinizi eğer internet üzerinden güvenli bulmuyorsanız, size en yakın bir bayiye giderek ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Nedir?

Bir çok işlemlerinizi hızlı bir şekilde bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz, Turkcell hesabım uygulamasını sizlerde kullanarak kolaylıkla işlemlerinizi bir kaç dokunuş ile halledebilirsiniz.

  • Turkcell hesabım uygulaması, tamamen güvenilirdir.
  • Google Play ve ya App Store üzerinden Turkcell tarafından yayınlanmış olan uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Şifre alabilmek için, uygulamaya giriş esnasında istenilen şifre için SİFRE yazıp 2222’ye kısa mesaj atanız yeterli olacaktır.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan