Turkcell Genç Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Turkcell Genç Plus’a Nasıl Üye Olunur?
Turkcell Genç Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Bütçenize uygun, kaliteli internet bağlantısının, konuşma keyfinin, SMS yollamanın tadını çıkarmak isterseniz, sürprizlerden hoşlanıyor ve henüz 26 yaşından küçük iseniz GNÇ için uygun bir müşterisiniz. 26 yaşından küçük olduğunuz halde GNÇ avantajlarından faydalanamıyorsanız bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Genç Plus Tarifesine geçiş yapmak için 26 yaşından küçük olmanız yeteridir. Telefonunuzun mesaj bölümünden GENCPLUS yazarak 2222 koduna göndermeniz yeterlidir. Kullanmakta olduğunuz hattın kendi adınıza kayıtlı olmaması bir sorun teşkil etmez. Yinede GençPlus üyesi olabilirsiniz. Her Turkcell abonesi yalnızca tek numara ile Genç Plus üyesi olabilir. 18 yaş altında ki reşit sayılmayan Turkcell kullanıcıları ebeveynlerinden imzalı kağıt alarak kendi üzerlerine hat alabilir ve GençPlus üyesi olabilirler.

Turkcell Genç Plus Nedir?

25 yaşının altındakileri kapsayan Turkcell Genç Plus oldukça avantajlı bir tarifedir. Bu tarife içerisinde yapılan 20 TL miktarındaki yüklemelerde, bir ay süresince her yöne beş dakikası 50 kuruşa konuşulabilmektedir. Tarifenin bir diğer avantajı ise, yapılan aramaların ilk 10 saniyesinin bedava olmasıdır. Bu avantaj, 30 gün içerisinde yapılan ilk 100 konuşma için geçerli sayılmaktadır.

30 TL ve üzerindeki yüklemelerde bir ay boyunca Turkcell hattına sahip olanlar ile 1000 SMS ve 100 MB değerinde internet hediyedir. 1000 SMS VE 100 MB 30 gün süresince geçerlidir. Tarifenin ücretinde vergiler dahil olup; paket aşıldığında tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. İnternet paketinin aşıldığı durumlarda, 100 KB internet 2 kuruş ile ücretlendirilmektedir. Her yöne atılan 1 SMS’in ücretlendirmesi ise, 41.5 kuruştur. Her ay ödenmekte olan telsiz kullanım ücretini bu tarifede yer alanlar da ödemektedir. Eğer hattınızda hiç TL kalmamışsa, bu ücret ilk TL yüklemenizde kesilecektir ve hattınızdan gerekli miktar düşülecektir. 25 yaş doldurulduğunda, tarife otomatik olarak değişir ve kampanyalardan faydalanamazsınız.

Oldukça avantajlı bir paket olan Turkcell genç plus’a nasıl üye olunur? Diye sorarsanız, bunu bir SMS ile gerçekleştirebileceğinizi bilmeniz yeterlidir. Mesaj bölümüne girerek, GENCPLUS yazarak, 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde, bu kampanyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Gençturkcell sahibi olanlara, kahve dünyasında 1 kahve alana 1 kahve bedava gibi çeşitli kampanyalar da düzenlenmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan