Turkcell Gizliye Nasıl Yapılır?

Turkcell Gizliye Nasıl Yapılır?
Turkcell Gizliye Nasıl Yapılır?

İnsanlar birçok zaman rahatsız edilmekten hoşlanmamakta ve mobil cihaz üzerinden özel numara tarafından aranılmakta ve arayanın kim olduğu bilinmediği için rahatsız olunmaktadır. Turkcell mobil hat kullanan insanların özel numaradan gelen çağrıların tekrar gelmemesi için turkcell gizliye nasıl yapılır diye merak etmektedir. Bu gizli numaralardan gelen çağrıları kapatmak için tekrardan hiç bir şekilde gizli numara şeklinde kimsenin aramamasını sağlamak için mobil cihaz üzerinden #253# yi tuşlayarak gizli numaralara kapatma işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonradan bu özel numaralardan gelen çağrıları kabul edebilirim düşüncesi durumunda gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmek için #253# yi tuşlayarak tekrar gizli numaralar mobil hatta ulaşımı sağlanabilmektedir. Kolay bir şekilde işlemleri yapılabilmekte ve gizli numaralara açık veya kapalı şekilde değişiklikler turkcell mobil hat üzerinden bu şekilde değişiklik yapılabilmektedir.

Bu işlemden sonra artık sizleri herhangi bir kişi gizli numaradan arayamazsın bunun için kendinizi daha fazla güvende hissetmeye hazır olun. 2017 yılında bu servisi kullanarak başkaların sizi özelden aramasını engelleyebilirsiniz, numarası gözükmeyen kişiler sizinle iletişime geçemez ve rahatsız edemez. Bu servis Turkcell tarafından sunulan ücretsiz servistir herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Sizlerde Turkcell sayesinde daha fazla kazanmak istiyorsanız numaranızı bir an önce Turkcell operatörüne taşınmayı ihmal etmeyin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan