Turkcell Haftalık SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Haftalık SMS Paketi Nasıl Yapılır?
Turkcell Haftalık SMS Paketi Nasıl Yapılır?

SMS Paketleri ile tanınan Turkcell’in verdiği haftalık, günlük ve aylık SMS paketlerini sizlerde yapmak istiyorsanız bütçenize göre istediğiniz sms paketini yapmaya hazır olun. Turkcell tarafından kendi müşterileri için sunulan SMS yani mesajlaşma paketlerini aşağıdaki listeye göre yapabilirsiniz. Turkcell günümüzde en çok gelişmiş olan operatörlerdendir, mevcut sms paketleri diğer operatörlere göre daha fazla gelişmiş olup istediğiniz bütün sms paketleri yapmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Turkcell’de SMS paketlerini yapabilmek için Turkcell servis sağlayıcısı olan 2222 noktasına kısa sms mesajı göndererek hattınızdan TL tahsil edilerek paketin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’den bedava sms kazanmak istiyorsanız da diğer önceden paylaşmış olduğumuz bedava sms paketlerine de göz atmayı unutmayınız. Turkcell Haftalık sms paketi yapabilmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olan her yöne yani Vodafone, Türk Telekom operatörlerine göndereceğiniz SMS paketine sahip olmak istiyorsanız sadece 3TL ödeyerek toplamda haftalık 3000 SMS paketi kazanabilirsiniz.

Haftalık SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell haftalık sms paketini yapabilmek için, HAFTA3000SMS yaz 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Sizden 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 3000SMS paketi için toplamda vergiler dahilinde 3TL kadar bir fiyat tahsil edilecektir.

Eğer ki aylık 3000 adet sms paketi almak istiyorsanız da 3TL’ye Turkcell aylık sms paketi alabilirsiniz bunun için 10TL ödemeniz yeterli olacaktır. Eğer haftalık yerine 3000 adet SMS paketini her yöne dahil 10TL olarak ödemek istiyorsanız da HY3000SMS yaz 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Turkcell’den Her Hafta Ücretsiz SMS Paketi Kampanyası

Turkcell operatöründe bilindiği üzerine her hafta ücretsiz olarak çeşitli paketlere yer verilmektedir, Turkcell kampanyalarından olan Salla Kazan kampanyasıyla sizlerde her hafta SMS paketi kazanmayı unutmayın. Bunun için Turkcell hesabım uygulamasını mobil cihazınıza indirerek bu uygulamaya girip yaptıktan sonra salla kazan bölümünden sizlerde çeşitli paketler kazanabilirsiniz.

Salla Kazan her hafta sıfırlanmaktadır ve her abone her hafta tekrardan salla kazanı kullanabilmektedir. Haftada sadece 1 kere kullanmanıza izin vardır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan