Turkcell Hesabım Şifre Değiştirme

Turkcell Hesabım Şifre Değiştirme
Turkcell Hesabım Şifre Değiştirme

Turkcell kendi müşteri için geliştirmiş olduğu uygulamalardan biri olan Turkcell Hesabım uygulamasını sizlerde kullanarak bütün işlemlerinizi telefonlarınızdan daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Kalan kullanım miktarlarınızı kolaylıkla görebileceğiniz, inceleyebileceğiniz şekilde tasarlanmış olan Turkcell Hesabım uygulamasında sizlerde şifre değiştirmek istiyorsanız hemen Turkcell servislerinden biri olan 2222 kısa mesaj servisini kullanmanız yeterli olacaktır. Turkcell Hesabım şifre değiştirmek isteyenler hemen SİFRE yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Ülkemizde gelişmiş alt yapıya sahip olan Turkcell operatörüne ait bütün detaylı kampanyalar, tarifeler ve bedava internet hakkında bilgiler için mutlaka Turkcell kategorisine göz atmayı unutmayınız. Son derece güvenli bir iletişim sunan Turkcell operatörüne ait Turkcell Hesabım uygulaması ile sizlerde hat özet bilgilerinize kolaylıkla erişebilir ve internet ayarlarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak fatura ödeme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilir ve TL yüklemesi yapabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak hattınızın kimin üzerine olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Ücretsiz olarak Google Play ve ya eğer telefonlarınız İOS işletim sistemli ise App Store üzerinden telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz son derece hızlı ve sade bir tasarıma sahip olan Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmak için, telefon numaranız ve Turkcell şifrenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Turkcell Hesabım şifresini almak ve ya Turkcell Hesabım şifresini değiştirmek istiyorsanız hemen SİFRE yazıp 2222’ye göndererek yeni şifre alabilir ve eski şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması Ücretsiz Midir?

Evet Turkcell Hesabım uygulaması tamamen ücretsiz olup sadece Turkcell müşteri için geçerlidir, Turkcell Hesabım uygulaması sayesinde bir çok tarifeleri ve Turkcell’e ait kampanyaları hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

yasin - 10 Mayıs 2019 - 03:45

Tuksel sifremi unutum geriye nasil gei alabilirim