Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Benim için çok farklı olan Turkcell, ülkemizin en gelişmiş operatörlerinden biri. Teknolojiyi en yakından takip eden ve çekim gücü ile oldukça popüler olan Turkcell bilindiği gibi diğer operatörlere göre biraz paketler pahalı. Lakin müşterisini kesinlikle yarı yolda bırakan bir operatör olmayıp sürekli müşterileri için yeni kampanyalar üretme olup geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu Bip Uygulaması sayesinde bir çok müşterisine ücretsiz 1 GB’lık paket vermekte. Bip uygulamasını indiren bütün herkese her gün 06:00 ile 18:00 arası haftalık 1GB’lık hediye internet vermekte. Ve ayrıca uygulamayı sürekli kullanan kullanıcıları da çeşitli sürprizler beklemekte. Her neyse konuyu çok uzatmadan sizlere 2016 yılında Turkcell müşteri hizmetlerine nasıl direk olarak bağlanacağız konusunda biraz bilgi vereyim. Öncelikle Turkcell’li değilseniz ve yine de Turkcell ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden Turkcell’e mail atabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/yardim/hizmet-kanallarimiz/musteri-hizmetleri/turkcell-hizmet

Turkcell sosyal medyayı oldukça çok hakim bir şekilde kullanmakta, Turkcell ile dilerseniz Twitter ve Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

2016 Turkcell Direk Bağlanma

Faturasız HATLAR için; 532 numarayı çevirerek 1 tuşuna basınız ve ardından 0 tuşuna basınız.

Faturalı HATLAR için; Eğer hattınız faturalı ise 532 numarayı çevirerek 2 tuşuna basınız ve ardından yine 2 tuşuna basınız.

Sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Turkcell’e Direk Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak sanılandan daha kolay hale gelmiş bulunmaktadır. Turkcelliler cep telefonlarından 532 kodunu tuşlayarak yalnızca 3 rakamla Turkcell’e ulaşabilir.

Diğer operatörlerden Turkcell’e ulaşmak için ise 0532 532 0000 numarasını tuşlamak yeterlidir. Bu nuamra ile Turkcell müşteri Hizmetlerine kolaylıkla bağlanılabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine bağlanan Turkcell aboneleri, Otomatik fatura ödeme talimatı, gizli numara açma, kapatma işlemleri, GSM numaralarının son dört rakamını değiştirme, bakiye sorgulamai fatura detayları gibi birçok işlem hakkında bilgi alabilir ve değişiklik yaptırabilir.

Turkcell üyesi olmayan kullanıcılar ise Müşteri hizmetlerini arayarak Avantajlı Turkcell paket ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilirler. Turkcell’e geçmek isteyen, başka operatörlere ait GSM numaraları gerekli adım ve işlemleri Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Zekiye dinç - 3 Mart 2017 - 13:44

Salla kazan kampanyasından 1000dakika hediye kontör kazandım ama kullanamıyorum normal hesabımdan kötürüm gidiyor

Sibel - 21 Nisan 2017 - 21:28

Bir saattir canlı olarak Bir müşteri temsilcisi ne baglanamadim ne yapmalıyım?

ahmet yıldız - 25 Temmuz 2017 - 14:55

merhaba ben ahmet yıldız türkselden sikayeciğim yaklaşık 15 güne yakın madurum derdimi anladacak bir yetkiliye ulaşamıyorum tüm müşderi yservisdegiler şunu ara bunu ara diyorlar müşderi kazanmaya gelince herşeyi söylüyorlar müşderi onayı verdikden sonra hic kimseyi bulamıyorum tek yapdıkları iş şudur haledeceğiz deyip gecişdiriyorlar 12 gündür ev telefonum ne iceriden arayapiliyorum nede dışarıdan arayanlar bana ulaşamıyorlar türksel yedgililileri tikiye cumrihyet savcılığlına haklarında suc duyursunda bulunacayım

s - 1 Ağustos 2017 - 11:10

müşteri hizmetlerine ulaşılmıyo maalesef sadeceoyalıyorlar şikayetçiyim düzeltielmesi gerek. müşteri nasıl faturasını ödemeyince hemen arıt-yorsanız biz arayınca da açmak zorundasınız herkes görevini layıkıyla yapsın

ismail özdemir - 16 Ağustos 2017 - 21:33

Diğer operatörlerden Turkcell’e ulaşmak için ise 0532 532 0000 numarasını tuşlamak yeterlidir. Bu nuamra ile Turkcell müşteri Hizmetlerine kolaylıkla bağlanılabilir.deniyor fakat nedendir bilinmez arama cavaplandırılmadan sonlandırılıyor.nedeninide hemen söyleyeyim .şimdi daha önce kullandığınız operatör türkcell’dir başka operatöre geçiş yaptı iseniz yüzünüze bile bakmazlar. belki başka hatlarımda mevcut örneğiğn internet hattından hala faydalanıyorum.hat hakkında bir sorumuz olacaktır. yani müşteri hizmetleri çok alakasız ilgisiz hizmet vermektedirler. ve toplam 3 adet mobil hattımı iptal ettim ve son olarakta şu an kullanmakta olduğum ınternet hattımıda bu ay kapatacağım.diğer operatörler çok daha uygun. yorum sizlerindir. iyi günler.

Misafir. - 21 Ekim 2017 - 16:19

Merhaba ben salla kazan uygulaması indirdim fakat sadece bir kez yararlanabildim.Her girişimde haftada sadece bir kere yararlanabilirsiniz diyor.Acil yardım bekliyorum lütfen.TEŞEKKÜRLER…

Anonim - 12 Aralık 2017 - 20:29

Faturamı ödedigim halde telonum kesik neden açılmıyor müşteri hızmetlerinede ulaşılmıyor kimse yokmu bant kayıtı dinletiliyor turksele geçtigime pişman oldum

Anonim - 17 Aralık 2017 - 10:46

Bip 1gb ister yapamıyoruz