Turkcell Platinum’a Nasıl Üye Olunur?

Turkcell Platinum’a Nasıl Üye Olunur?
Turkcell Platinum’a Nasıl Üye Olunur?

Turkcell Platinum, müşterilerine yaşamlarını daha kolay bir hale getirebilecek hizmetler  ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu ayrıcalıklar maalesef her Turkcell abonesine uygulanmaz. Platinum müşterileri, sıra beklemeden ücretsiz Havaş’a  hediye sinema biletinden Platinum Müşteri Hizmetleri  önceliğinde kadar çeşitli ayrıcalıklara sahip olabiliyor! Turkcell Platinum, müşterisi olmak istiyorsanız Gold Plus veya Platinum Paket’e abone olmanız yeterli. Platinum Paket’e kayıt olabilmek için PLATINUM yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli. Platinum Paket’ten bireysel faturalı müşteriler faydalanabilir. Sözleşmeli paket tekliflerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz  Platinum Paket’e geçmek istedikleri takdirde mevcut olan sözleşme tekliflerini iptal etmeleri gerekmektedir. Eski tarifeniz genelinde hattınızda kalan ücretsiz dakikalar silinir. Paketinizdeki dakika/internet/SMS kullanımı iptal etmediğiniz  sürece her ay yenilenir. 

Turkcell Platinum Ne İşe Yarar?

Turkcell’in en fazla kullanılan tarifelerinde olan Turkcell Platinum tarifeleri oldukça kapsamlı tarifelerden biridir aynı anda birden fazla tarifeye Platinum tarife sayesinde çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz mesela 10GBlik Platinum paketi alırsanız; bunun haricinde sizlere ek olarak 500 gigabyte saklama birimi, Turkcelllilerle bedava konuşma, 5 GB BİP paketi, fizy ile internet harcamadan şarkı dinleme ve ayrıca 5GB’akadar Turkcell TV izleme hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Yani bu durum için sadece bir defalığına mahsus olmak suretiyle Turkcell Platinium alıp birçok paketlerden de aynı anda faydalanabilirsiniz.  4.5G hızında olan paketler arasında bulunan Turkcell Platinum paketleri ile sizlerle yıllık ve aylık olmak suretiyle bu paketleri sahip olabilirsiniz. Yıllık paketler daha uygunken aylık paketler arttı 10 TL kadar bir farklılık göstermektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan