Turkcell Sahur Paketi

Turkcell Sahur Paketi

Hayatımızın en güzel zamanlarından olan Ramazan ayı, bereket ayıdır. İnsanlara sabretmeyi ve diğer insanların neler yaşadığını, aç insanların halinden anlamayı sağladığı için ve İslam Dini’nin kitabı olan Kuran-ı Kerim’in bu ayda indirilmeyi başlanması suretiyle, büyük önem arz etmektedir. Aynı şekilde, birçok firmada, insanlara fırsatlar sunmak için özellikle Ramazan ayını beklemektedir. Ramazan ayında, insanların daha büyük fırsatlara ve sorunsuz bir ay geçirmesine yönelik yapılan çalışmalardan birisi olan Turkcell Sahur Paketi, Turkcell kullanıcılarına sunulan mükemmel bir fırsattır.

Turkcell Sahur Nasıl Yapılır?

Her yıl bir çok Turkcell abonesinin severek kullandığı paketlerden ve kampanyalardan olan sahur paketini siz halen denemediniz mi? 30 Gün boyunca geçerli olacak olan Turkcell sahur paketi hakkında bir kaç bilmeniz gereken konular hakkında bilgiler vereceğiz eğer ki sizlerde Turkcell sahur paketini denemek istiyorsanız toplamda 2GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Hadi şimdi başlayalım…

Turkcell Sahur Paketi Nedir?
Ücretli Mi?
Nasıl yapabilirim?

Turkcell Sahur Paketi, tüm kullanıcılara ücretsiz olarak verilen internet kampanyası olarak karşımıza çıkarken, insanların sahur vaktinde ücretsiz olarak bol bol internet kullanmaları amaçlanmıştır. İnsanların sahur vaktinde sahurluk olarak hazırladıkları yiyecekleri tüketirken, aynı zamanda büyük bir keyifle internetin tadını çıkartmaları amaçlanırken, daha fazla internet ve ücretsiz olarak sunulan bu imkanla birlikte, en iyi biçimde yararlanmaları sağlanmaktadır. Turkcell kullanan herkesin ücretsiz olarak yararlanabileceği bu kampanyayla birlikte, 4.5G hızında 2 GB internet, gece saat 02:00 ‘da başlayıp, 06:00 ‘da sona eren bir kampanyadır ve Ramazan ayı boyunca her gece kullanıcıların hesaplarında yenilenerek yüklenmektedir. Sabah vakitlerinde iş ve Ramazan’da oruç olmanın verdiği stresle birlikte kullanamadığımız internetleri, gönül rahatlığıyla gece kullanabilmek için Türkiye’nin en büyük operatörü olan Turkcell Sahur Paketi sayesinde, sevdiklerinizle sahur vaktinde ücretsiz olarak görüntülü görüşebilir, internette gönlünüzce sörf yapabilir ve müzik ihtiyaçlarınızı da geceleri indirerek karşılayabilirsiniz.

 

Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 23 Nisan 2017 — 22:30
  1. Birbirinden büyük fırsatları yıl içinde yeterince sunan ancak, rekabet politikası sebebiyle diğer operatörlerden daha fazla fiyat vermek zorunda kalan Turkcell, aynı şekilde Ramazan ayında da farkını ortaya koyarak, insanların internetten ve özellikle 1 Nisan’da aktif olarak 4.5G interneti gönüllerince kullanmalarını sağlamaktadır. Tabir yerindeyse, Ramazan hediyesi olarak adlandırılabilecek olan Turkcell Sahur Paketi sayesinde, dilediğiniz gibi keyifli vakitler geçirebilir, istediğiniz kadar interneti sorunsuzca kullanabilirsiniz. 2 GB 4 saat için oldukça yüksek bir değer olduğu gibi, dilediğiniz gibi ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz mükemmel bir hediye olacaktır. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz, sahur vakitlerinde en dolu internetlerle paylaşımlarda da bulunabileceğiniz bu fırsatı ücretsiz olarak sunan Turkcell, mükemmel bir fırsatı da sizlere sunmaktadır.

    Kolaylıkla hesabınıza yüklenen ve her gece saat 2 ‘de başlayıp, 6’a kadar sürecek olan bu eşsiz yapıyla birlikte, Turkcell Sahur Paketi ile birlikte, dilediğiniz gibi kullanım sağlayacaksınız. Keyifli anlarınızı, sahur fotoğraflarınızı veya sosyal medya hesaplarınızı Turkcell kalitesiyle test edebileceğiniz gibi, dilediğiniz zamanda paylaşımlarda bulunup, müzik veya video izleyebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; SAHUR yazarak 2222 ‘e göndermeniz olacaktır. Tek bir SMS ile kayıt olabileceğiniz ve kullanmaya başlayarak eşsiz zamanlarınızda kullanacağınız internetinize hemen kavuşabilirsiniz. Keyifle kullanıp, hiçbir zaman internetsiz kalmayın ve sahurlarınızla birlikte, Ramazan ayınız daha dolu geçsin diye başlatılan bu kampanya kapsamında, hız düşüşü yaşamayacağınız gibi, daima kaliteli internet kullanmanın tadını ücretsizce çıkartacaksınız.

    Turkcell’in kampanyalarından yararlanabileceğiniz, Turkcell kalitesindeki internete kolaylıkla erişebileceğiniz Turkcell Sahur Paketi sayesinde, ailenizle ve sevdikleriniz sahur vakitlerinde daha rahat iletişim sağlayıp, daha keyifli anlarda buluşacaksınız. Sizlerde için en güzel paketleri seçerek yayınlayan Turkcell kullanarak, sizlerde eşsiz kampanya ve fırsatlardan yararlanmanın tadını sürebileceksiniz. İstediğiniz her an problemsiz olarak kayıt olabileceğiniz ve sorunsuz kayıtın ardından 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz internet kampanyasından sizlerde yararlabileceksiniz. Sizlerde keyifle internet kullanmak için Turkcell’in sunduğu bu fırsattan hemen yararlanmaya başlayın. SAHUR yazarak 2222’e SMS gönderip, kampanyaya dahil olup ve 2 GB internetin tadını her gece çıkartın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zevksiz | Her Gün Yeni Bir Zevksizlik © 2016

Turkcell Bedava İnternet