Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan
Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan kampanyası nihayetinde başlamış durumda sizlerde Turkcell operatörünün yeni başlamış olduğu bu kampanya ile haftalık, günlük ve aylık olmak üzere 10’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. 2017 yılının Ocak ayına kadar geçerli olan kampanya ile sizlerde Turkcell bedava internet, Turkcell bedava konuşma paketi ve Turkcell bedava sms kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan kampanyasından hemen siz Turkcell abonesi yararlanmak istiyor ise hemen telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. 2017 yılına kadar geçerli olan ve her pazartesi saat 09:00dan sonra yeni bir paket almamızı sağlayan Turkcell Salla Kazan kampanyası 02 Ocak 2017 yılına kadar geçerlidir.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından hemen sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen cep telefonlarınıza Google Play veya Apple Store üzerinden ücretsiz olarak telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasına hemen giriş yapın ve her hafta yeni bir paket alın. Turkcell Salla Kazan kampanyasından alacağınız paketler rastgele şunlardır, turkcell 10gb bedava internet, turkcell haftalık bedava internet, turkcell günlük bedava internet, turkcell haftalık veya günlük konuşma paketleri ve fizy gibi bedava paketlerden yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizlerinde bu güzel kampanyadan yararlanmanın tam zamanı hemen sizlerde 2017 yılına kadar geçerli olan bu kampanya ile bol bol bedava internete girebilir ve bol bol konuşma paketlerinden yararlanabilirsiniz. Daha fazlası için bizleri sakın takip etmekten vazgeçmeyin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan