Turkcell Sarı Kutu Puanımı Nasıl Öğrenirim?

Turkcell Sarı Kutu Puanımı Nasıl Öğrenirim?
Turkcell Sarı Kutu Puanımı Nasıl Öğrenirim?

Günümüzün en çok abonesine sahip olan Turkcell’e ait bugün sarı kutu puanlarından bahsetmek isterim. Turkcell Sarı Kutu ile sizlerde günümüzde bir çok yerden indirimli fırsatlardan faydalanabilirsiniz ve ayrıca yine Turkcell’in verdiği seçeneklerden biri olan Turkcell Sarı Kutu puanlarını kullanarak bedava internet dakika ve internet alabilirsiniz. Sizlerde Turkcell Sarı Kutu puanlarınızı öğrenerek alacağınız paketleri tamamen hattınıza tanımlı olan sarı kutu puanlarıyla alarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Herkesin sorduğu sorulardan biri olan, Turkcell Sarı Kutu puanımı nasıl öğrenirim sorusunun cevabını sizlerde merak ediyorsanız hemen turkcell.com.tr adresine giderek burada yer alan işlemler arasında Turkcell Sarı Kutu puanlarınızı öğrenebilir ve onları kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Sarı Kutu puanlarınızı öğrenmek için şu adımları takip edebilirsiniz.

  1. turkcell.com.tr adresine gidiniz.
  2. Eğer telefonunuza takılı hattın sarı kutu puanlarını öğrenmek istiyorsanız giriş yapmadan sarı kutu menüsünden mevcut kutu puanlarınızı öğrenebilirsiniz.
  3. Eğer bilgisayardan giriş yapacaksanız, turkcell.com.tr adresinden telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapınız.
  4. Giriş yaptıktan sonra Sarı Kutu menüsünden mevcut biriken kutularınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu puanlarınız ile bir çok indirimden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz, ayrıca Turkcell’in kendi mağazalarından indirimli bir şekilde telefon alabilir ve kullanabilirsiniz. Turkcell Sarı Kutu hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bana alt kısımdan belirtmeyi unutmayın.

Turkcell Sarı Kutu Puan Öğrenin Yolları Nelerdir?

Turkcell operatöründe mevcut olan sarı kutu puanlarınızı öğrenebilmek için Turkcell operatörünün yeni sunmuş olduğu Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz durumunda sizlerde ücretsiz olarak mevcut bütün sarı kutu puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell sarı kutu puanınızı öğrenebilmek için ilk etapta yapmanız gereken işlem Turkcell hesabım uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapabilmek için telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi kullanmananız durumunda otomatik olarak giriş yapabileceksiniz. Giriş yaptıktan sonra Turkcell Hesabım Menü kısmından Sarı Kutu bölümüne dokununuz ve bu kısımdan karşınıza çıkan ekrandan mevcut olan puanınızı görebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell hesabım uygulamasından puan transferi yapabilirsiniz, dilemiş olduğunuz telefon numarasına Turkcell hesabım uygulamasından puan transferinizi kısa süre içerisinde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan