Turkcell Süper Tarife Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Süper Tarife Nasıl İptal Edilir?
Turkcell Süper Tarife Nasıl İptal Edilir?

Ülkemizin en gelişmiş GSM operatörlerinin başında gelen Turkcell, müşterilerine değişik tarife seçenekleri sunmaktadır. Bütçenize ve kullanım durumunuza göre istediğiniz seçenekten faydalanabiliyorsunuz. Fakat değişik sebeplerden ötürü tarifenizi iptal ettirmek istediğinizde nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor. Bu yazıda kısaca bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Turkcell süper tarife iptal işlemi nasıl gerçekleştirilmektedir? Birinci yol müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmek. Turkcell’in yedi gün yirmi dört saat hizmet veren 532 veya 4440532 nolu numaralarını arayarak, müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığı ile bu işlemi yapabilirsiniz. Aradığınız zaman operatöre bağlanacaksınız, bu noktada tarife değişikliği ile ilgili kısma bağlanmanız lazım, bu kısım başlangıçta çıkan bant kaydında belirtilmektedir, ya da direkt müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak iptal ya da değişiklik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci yol ise, Turkcell İletişim Merkezi (TİM) aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmek. Size en yakın merkeze giderek turkcell süper tarife iptal işleminizi yapabilirsiniz. Turkcell’in mobil telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için hazırladığı uygulama ile de tarife iptal ya da değişiklik işleminizi sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu uygulamaları mobil telefonunuzun kullandığı sisteme ait store mağazalarından ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Turkcell bedava internet başlıklı yazıdan da bedava internet kazanmayı sakın unutmayın.

Süper Tarife Nasıl İptal Edilir?

Turkcell operatöründe farklı bir tarifeye geçiş yaparak bir önceki tarifenizi iptal etmeyi deneyebilirsiniz. Turkcell operatöründe Süper Tarife iptali için sizlerde farklı bir tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken işlem Turkcell Hesabım uygulamasından farklı bir tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz. Farklı bir tarifeye geçiş yaparak bir önceki tarifenizi iptal edebileceğinizi sakın unutmayınız. Hesabım uygulamasından sizlere en uygun olan tarifeyi seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan