Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?
Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell, müşterilerine farklı tarifeler sunmaktadır. “Turkcell tarifemi nasıl öğrenebilirim” diye sorulduğunda yapılması gereken bazı işlemler vardır ve bu işlemlerin tamamı basittir. Örneğin “TARIFE” yazıp 2222’ye SMS olarak gönderildiğinde kullanılan tarife ve paketler cep telefonuna SMS ile bildirilmektedir. Bireysel ve kurumsal faturalı hat müşterileri cep telefonlarından *177*1# tuşlayarak tarife bilgilerine ulaşabilmektedir. Turkcell’in bireysel ve kurumsal Hazır Kart müşterilerinin ise cep telefonu üzerinden *166*1# tuşlaması yeterli olmaktadır. Satış danışmanlarından alışkanlıklara en uygun olan tarifenin belirlenmesi söz konusudur. Tarifenin öğrenebilmesi için online işlem merkezine giriş yapmak da yeterli olmaktadır. Turkcell müşterileri kalan dakikalarını da çok kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. Bunun için yapılması gereken ise “KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndermektir.

Ayrıca Turkcell’de tarifenizin adını öğrenmek istiyorsanız Google Play üzerinden ya da İOS kullanıcılar için geçerli olmakta olan App Store marketlerinden telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell operatörüne ait Turkcell Hesabım uygulamasından kullanmış olduğunuz tarife hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun haricinde yine turkcell.com.tr adresinden telefon hattınıza ait olan bütün detaylı bilgileri kolaylıkla bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Ayrıca daha önceden paylaştığımız ve halen devam eden kampanyalardan olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak sizlerde bedava internet kazanmaya ne dersiniz?

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 27 Aralık 2017 - 18:49

faturam yüksek geldi neden