Turkcell TV Nasıl İptal Olur?

Turkcell TV Nasıl İptal Olur?
Turkcell TV Nasıl İptal Olur?

Turkcell TV+ servisi ile çok tutan TV kanallarını, izlemek için sabırsızlandığınız filmleri ve dönemin yeni dizilerini  seyretmeniz mümkün. Bu servis çoklu ekran erişimi sağlar ve yayınları kaydetme, geri sardırma ve gelişen kişileştirme özellikleriyle kusursuz bir deneyim sağlar.

Turkcell TV+ Servisi, ister mobil cihazınızdan,  evden uzak bir yerde, ister evinizde, okulunuzda, tatilde veyahut iş yerinizde sabit bir konumda yer alırken can sıkıntısını geçirmek amaçlı, TV ve Film izlemenize yarayan dijital bir TV servisidir. Bu servis ile sevdiğiniz TV dizilerini, programlarını ve beğenilen filmleri izleme fırsatı bulacaksınız. Turkcell bu servis ile sizlere izleyemediğiniz yayınları kaydetme, geciktiğiniz dizileri başa sarma ve gelişen kişileştirme özellikleri sayesinde eşsiz bir TV platformu sunar.

+Net Paketi’ni iptal etmek için IPTAL NET, +Cep Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CEP yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

İptal etme işlemini Turkcell’in MobilTV internet portelinde,  Paket İşlemleri bölümünden, Turkcell Müşteri Hizmetleri, Turkcell Ekstra ve Abone Merkezleri veya Online İşlem Merkezi üzerinden paketinizi iptal edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan