Turkcell Vınn Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Vınn Nasıl İptal Edilir?
Turkcell Vınn Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Vınn servisini iptal etmek isteyen müşterilerin sözleşmede geçen bağlı kalma süresini doldurmuş olmalıdır. Doldurulmayan süre Turkcell yetkililerince toplanır ve cezai ödeme olarak müşteriye faturalandırılır. E-bu faturayı kullanmadan ödemek istemeyen müşteride el mahkum bu süre sonlandırılana kadar Turkcell Vınn hizmetini kullanmaya devam eder.

Öte yandan taahhütname de yer alan 24 ay kalma sözünü dolduran müşteriler, Turkcell İletişim Hizmetlerini arayarak Vınn hizmetini kapatmak istediklerini belirtirler. Telefona çıkan müşteri temsilcisi birkaç sorunun ardından iptal işleminizi gerçekleştirmeye başlar. Ayrı yeten evinize yakın bir Turkcell bayisine gidip bu işlemi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemin tamamlanmasının ardından Vınn İnternet dağıtıcısının internetle erişimi kesilmiş olacaktır.

Ayrıca Vınn alırken imzalamış olduğunuz taahhüt ise halen geçerliliğini sürdürüyorsa bu işlemi de cayma bedeli ödeyerek iptal ettirebilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell VINN hakkında merak ettiğiniz diğer konular hakkında gereken bilgileri Turkcell kategorimizden çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Turkcell Vınn Nasıl İptal Edilir?

Turkcell vınn avantajları ile kullanıcıları memnun etmektedir. Eğer turkcell vınn nasıl iptal edilir? Diye düşünüyorsanız işlemler için Türkcell müşteri hizmetleri ya da satış noktalarına gitmeniz gerekmektedir. Turkcell vınn hizmetini alırken imzalamış olduğunuz taahhütnameyi çok iyi okumuş olmanız önemlidir. Turkcell vınn hizmetini aldıktan sonra neden iptal ettirmek istediğinizi de yetkili kişilere bildirmeniz gerekmektedir. Taahhütnamede yazan maddeler halindeki bilgiler doğrultusunda iptal işlemi yapılmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan