Turkcell – Vodafone – Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası

Turkcell – Vodafone – Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası
Turkcell – Vodafone – Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası

2017 yılında gerçekleşen Cumhuriyetimizin 94. Yılı büyük bir coşku ile kutlanmaktadır. Bununla beraber ülkemizde yer alan Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörleri 24 saat boyunca kendi abonelerine ücretsiz olarak bu günü değerlendirmeleri adına hediye internet ve hediye dakikalar vermektedir. Başta Turkcell olmak üzere, Vodafone ve Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kampanyası ile sizlerde hediyelerinizi alabilir ve bu hediyeleri kullanarak ücretsiz olarak internete girmeye başlayabilirsiniz. Peki o halde bugüne özel olan Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell’in sunduğu yeni kampanyalardan olan ve sadece bugüne özel 24 saat boyunca geçerli olan 1GB bedava internet, 2GB TV+ ve fizy uygulamalarında kullanabileceğiniz hediye internet için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Turkcell operatörü hiçbir ayrım yapmadan bütün abonelerine ücretsiz olarak Bip Uygulamasından 1.000 dakika, her yöne 500 dakika ve 1000 adet SMS kampanyasıyla bu bauramı kutlamaktadır. Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kampanyasını bu şekilde kutlarken Türk Telekom 29 Ekim kampanyasına ve Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kampanyasına göz atmak istemez misiniz?

Türk Telekom Cumhuriyet Bayramı Kampanyası

Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet bayramı için şuan adına herhangi bir etkinlik düzenlemiş değil. Lakin sizleri bu yazımızda boş göndermek istemeyiz bunun için Türk Telekom’da geçerli olan bazı paketlere değineceğim.

  • Türk Telekom sınırsız WhatsApp kullanabilmek için sizlerde WHATSAPP yazıp 5555’e mesaj göndermeniz durumunda hattınıza ücretsiz WhatsApp paketi tanımlanacaktır. Hattınızda herhangi bir internet paketi olsa bile WhatsApp paketini yaptığınız takdirde internet paketinizden harcama yapmaz, hattınıza tanımlanan WhatsApp paketinden harcama yapar.
  • Türk Telekom 29 Ekim kampanyası maalesef ki geçerli olmadığından dolayı bir diğer aktif olan kampanyasını yapabilirsiniz. Bunun için GIGA yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek 10GB deneme internet paketinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kampanyası

Vodafone operatöründe şuan için 29 Ekim cumhuriyet bayramına ait ne bedava internet, ne de herhangi bir konuşma paketi mevcut değil. Lakin her pazartesi günleri bizlere ücretsiz olarak çeşitli paketler vermekte olan Vodafone operatöründen sizlerde faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz durumunda pazartesi günleri ücretsiz paketler kazanın.

29 Ekim tarihinde şuan için geçerli olan kampanyalar bu şekildedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan