Turkcell WAP Nasıl Yapılır?

Turkcell WAP Nasıl Yapılır?
Turkcell WAP Nasıl Yapılır?

İnternete daha hızlı girmek ve sizlerde telefonlarınızdan daha rahat bir şekilde internette dolaşmak istiyorsanız bağlı olmuş olduğunuz operatöre ait olan wap ayarlarını sizlerde kendi telefonlarınıza uygulayıp internete sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Bugün ise sizlere Turkcell’de nasıl WAP ayarlarının yapılacağına dair kısa bilgiler paylaşmak isterim.

Turkcell hat takılı olan cihazınızdan menüye girerek ayarlar kısmına tıklayın. Ayarlar kısmında “mobil şebeke” kısmını aktif hale getirin. Ve bir kez daha tıklayarak cihazınızın “Mobil Şebeke Ayarları” kısmına girin. Ayarlar bölümünde “Mobil Şebeke” seçeneğini etkin hale getirin ve tekrar tıklayarak “Mobil Şebeke Ayarları”na girin. Buradan karşımıza çıkacak olan Erişim Noktası Adları bölümünde sağ üst kısımda bulunan “Menü” bölümüne tıklayarak “Yeni Apn” seçeneğini seçiniz. Açılacak olan ekranda yukarıda ki örnek resimde yer alan bilgilerin bulunduğu bir pencere açılacak. Bu pencerede yer alan kutucuklara örnek resimde yazan bilgileri giriniz. Doldurduktan sonra geri tuşuna basarak sayfadan çıkın. Sayfayı terk ettiğiniz an bilgiler kendiliğinden kaydolacaktır.

Sizlerde bu şekilde telefonlarınızdan daha rahat bir şekilde internete girebilirsiniz ve ayrıca Turkcell’in default WAP ayarlarını kullanırsanız herhangi bir sorun yaşamadan mobil cihazlarınızdan internete girmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca daha rahat internete girmek istiyorsanız Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza da göz atarak buradan yeni paketlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Hosting - 19 Mart 2017 - 07:49

Turkcell Superonline Uzaktan Yedekleme Servisi, onemli ve kritik gordugunuz verileriniz icin guvenli bir ortam saglayarak yedekleme ihtiyaclar?