Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava İnternet Paketi
Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava İnternet Paketi

GSM şirketleri arasındaki rebaket düzeyi her geçen gün artıyor. Operatörlerin yeni müşteri çekme girişimleri son günlerde hayli hız kazandı. Turkcell yeni yaptığı kampanya ile müşterilerine bedava internet imkanı sunuyor.

Turkcell, faturalı hatta geçen müşterilerine 180 gün boyunca kullanabilecekleri bedava 6GB internet paketi hediye ediyor. Vodafone’da geçtiğimiz günlerde buna benzer bir kampanya yapmış ve hayli ilgi görmüştü. Turkcell’in de böyle bir kampanya getirmesi Vodafone’a misilleme yaptığı dikkatleri çekiyor. Şu an Türkiye’nin en büyük 2 operatör şirketi olan Turkcell ve Vodafone rekabeti ile kazanan sanırım müşteriler olacak.

Asıl konumuza dönecek olursak, Turkcell belirttiği süre zarfında faturasız hazır kart kullanıcılarını faturalıya geçmelerini bekleyecek. Hazır karttan faturalı hatta geçiş yapan kişilerin ise hatlarına 180 gün boyunca herhangi bir ücret ilavesi yapılmadan kullanabilecekleri 6GB bedava internet tanımlayacak. Turkcell yeni faturalı hatta geçmek için ise yapılacak işlemler çok basit. Herhangi bir Turkcell bayisine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak kolayca geçiş işlemini yaptırabilirsiniz.

Operatörlerden böyle kampanyaları arada sırada görmek mümkün fakat bu kampanyada bazı farklılıklar mevcut. Kampanya bitiş süresi henüz resmi olarak açıklanmadı ve promosyon verilen 6GB internet paketi için herhangi bir kısıtlama getirilmiyor. 180 gün boyunca tanımlı kalacak 6GB internet paketini gün boyu istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan