Turkcell Yurt Dışından Nasıl Aranır?

Turkcell Yurt Dışından Nasıl Aranır?
Turkcell Yurt Dışından Nasıl Aranır?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini yurt dışında iken aramak zorunda kalan Turkcell Platinum üyeleri, Platinum aracılığı ile yurt dışında barınırken +90 532 7571 532 GSM numarası sayesinde, alanında yetkin ve özel müşteri temsilcilerinden herhangi bir ücret ödemeden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verilen hizmet yalnızca 532 757 1 532 GSM numarası için geçerli olmaktadır. Bu Müşteri Hizmet Servisi numarası dışında kalan diğer Müşteri Hizmetleri numaraları Türkiye sınırları dışından arandığı takdirde (532, 0090 532 32 00 00) bu aramalar standart ücretlendirme şekli ile ücretlendirilir. Hattınızın yurtdışında açtırmak ve sizlerde kullanmak istiyorsanız hemen Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak buradan yapmak istediğiniz işlemleri yetkili kişi ile birlikte yapabilirsiniz. Ayrıca turkcell.com.tr adresine giderek kendiniz de bu kısımdan yurt dışı aramalarını aktif hale getirebilir ve sizlerde yurtdışı aramalarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ve yine Türkcell Hesabım uygulamasını Google Play & App Store mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarınıza indirip yapmak istediğiniz bütün ayarları buradan kendiniz tek başına yapabilir ve hattınız yurtdışı aramalarına açabilir ve kullanabilirsiniz.

Hattınız da şayet yurtdışı için özel bir paket yok ise yani yurtdışı ile görüşmeleriniz mevcut TL veya faturanıza yansıyacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Kahraman Altemir - 1 Mayıs 2019 - 04:54

benim sim kat kilitlendi yutdisindayim yardimci olurmusunuz puk nr.gerkiyor GSM nr 0538 6881719 tesekürler. E mail adresim [email protected]