Turkcell’de Fatura Nasıl Öğrenilir?

Turkcell’de Fatura Nasıl Öğrenilir?
Turkcell’de Fatura Nasıl Öğrenilir?

Turkcell’de faturalı hatta sahip her üye gibi sizde fatura bilgilerinize erişmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basit. Turkcell resmi internet sitesine girerek kendi GSM numaranıza ait kullanıcı şifresini tuşlayarak kişisel bilgilerinize giriş yapın. Turkcell internet sitesi Ana menüsünden “Hesabım” kısmının üzerine geliniz. Açılan sayfada “Faturalarım” kısmına tıklayınız. Karşınıza açılan sayfada hattınızın fatura bilgilerine, kullanım detaylarına erişebilirsiniz.  Fatura detaylarına girmek için sağ tarafta bulunan sarı butona tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca fatura bilgilerinize, kullanım özetinize erişmenin bir diğer yolu Turkcell İletişim Merkezlerini aramaktır. Site üzerinde herhangi bir bilgiye ulaşamayan aboneler için Turkcell operatörleri fatura detayınızı size SMS aracılığı ile gönderebilir.

Ayrıca Turkcell fatura hızlı daha kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız mobil cihazlarınızda indireceğiniz Turkcell hesabım uygulamasından ardından bu uygulamayı telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi giriş yapmanız yeterli olacaktır. Giriş yaptıktan sonra karşınızda hemen borçlu olmuş olduğunuz tutar çıkacak ve kolaylıkla Turkcell hesabım uygulamasından bu borçlu olmuş olduğunuz tutarı hızlıca ödeyebilirsiniz. Google Play ve Apple Store marketlerinde en fazla indirilmeye sahip olan uygulamalardan biri Turkcell Hesabım uygulamasıdır yani bu uygulama oldukça güvenlidir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan