Twitter’da Nasıl Gerçek Takipçi Kasılır

Twitter’da Nasıl Gerçek Takipçi Kasılır
Twitter’da Nasıl Gerçek Takipçi Kasılır

Çağımızın gelişmiş sosyal medya platformlarından biri olan Twitter hakkında çok sorulan bir soruyu kendimce/kendi görüşümce cevaplamaya çalışacağım. Öncelikle Twitter hakkında biraz bilgi vereyim, bu kuş nedir ne yapar. Twitter, sizleri gündemi yakından takip etmenizi ve kendi yorumlarınızı katmaya yaran bir nevi arkadaşlık platformu gibidir. Peki bu Twitter’da nasıl takipçi kasılır, nasıl takipçi sayımı arttırabilirim. İşte bu sorunun cevabı çok basit, tamamen gerçek takipçi kasmak istiyorsanız yani parayla sağdan soldan sahte takipçi almak istemiyorsanız yapmanız gereken şunlar..

  1. Yayın akışını takip edin ve sizi takip edecek kişileri takip edin. Bunu şu şekilde anlayabilirsiniz; takipçi sayısı ve takip ettiği kişi sayısı orantılı olursa bu kişi %85 size geri dönüyor yani sizi takip ediyor.
  2. Standart olarak belirlenmiş olan bir tag vardır bu tag; #takipedenitakipederim bu tagı paylaştıktan sonra sizleri takip etmeye başlayan 1-2 kişi olacaktır. Direk siz bu kişileri takip ederseniz yaklaşık 5-10 dakika sonra sizleri de takip etmeye gelenlerin olduğunu fark edeceksiniz.
  3. Farklılık yaratın, Mesela her hangi bir ünlüye laf sokabilirsiniz ya da herkesin ilgisini çekecek bir twet atabilirsiniz ya da bir görüntü veya video paylaşabilirsiniz.
  4. Eğer gerçek takipçi istemiyorsanız, sizlere referans olarak takipçi gönderen siteler var bunları forum gibi sitelerden takip ederek bulabilirsiniz. Bulduktan sonra referans için size takipçi göndermesini isteyebilirsiniz.
  5. Sizi takip eden son kişilerin profillerine girip, onu takip eden kişileri takip edince de size illaki takipçi gelecektir.

Twitter Takipçi Kasma
Eğer takip ettiğiniz sayı ile takipçi sayınız orantılı değilse mutlaka sizleri takip etmeyenleri takip etmekten vazgeçiniz bunu yapan ve bu durumu süzgeç gibi ayıklayan bir çok takip etmeyenleri bulan siteler var bunları da deneyerek sizleri takip etmeyenleri tek tek bulabilirsiniz.

Ayrıca günde maksimum 100-150 kişiyi takip edin ve Twitter amcayı üzmeyin yoksa o sizi üzer.. Umarım yazımdan bir zevk almamışsınızdır, çünkü bu yazı zevksiz.net’in ilk yazısı..

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Pınar - 23 Temmuz 2015 - 20:00

Anlattıklarınızı eksiksiz olarak 3 4 gündür yapıyorum ve takipçilerimde bir artış meydana geldi daha fazla yaparak inşallah takipçilerimi sürekli olarak arttırabileceğim çok teşekkür ederim bu yazı için.