Viber Uygulamasında Profilime Kim Bakmış?

Viber Uygulamasında Profilime Kim Bakmış?
Viber Uygulamasında Profilime Kim Bakmış?

Anlık mesajlaşma uygulamalarından daha fazla gelişmiş uygulamalardan olan Viber uygulamasında profilinize kimin baktığını mı merak ediyorsunuz? Günümüzde en iyi gelişmiş alt yapısı ile bir çok kişinin mesajlarını barındıran ve bir çok kişinin mesajlaşmasını sağlayan Viber uygulamasında profilime kim bakmış? Android uygulamaları sayesinde artık bedavaya telefon görüşmesi yapabiliyor aynı şekilde mesajlaşabiliyoruz. Telefonlar için üretilen birçok uygulama bulunmasına karşılık bazıları gerçekten kaliteli bir kullanım sunuyor. Bu tür uygulamaların en başında Viber adlı uygulama geliyor. Viber adlı uygulama ile ücretsiz bir şekilde telefon görüşmesi yapabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için telefonunuzun kablosuz bir internet ağına bağlı olmalı veya hattınızın bağlı olduğu GSM şirketinin internet paketlerinden birini aktif bir şekilde kullanıyor olmanız gerekmektedir. Viber’in kullanım alanları oldukça geniştir. Viber en çok yurtdışında bulunan akrabalarla görüşmek için kullanılıyor.

Viber Profil Resmime Kim Bakmış?

Viber programında aynı zamanda rehberinizde bulunan kişilerin program içi profilleri bulunmaktadır. Viber’in özellikleri bununla sınırlı kalmıyor. Aramanın, mesajlaşmanın yanında rehberinizde buluna kişilerle viber oyunlarını beraber oynayabilir yarışabilirsiniz. Ayrıca birçok kişi açık sohbetler adı verilen özellikte birbirlerine mesajlar gönderebiliyor. Bu yandan bir nevi sosyal ağ rolünü de üstlenmiş oluyor. Viber ile ilgili profilleriniz sizi rehberine ekleyen kişiler tarafından görüntülenebilir. Yalnız bu kişilerin kim olduğuna dair bilgi edinme konusunda bilgilendirici bir husus bulunmamaktadır.

Viber uygulamasında profilime kim bakmış konusu hakkında şuan için herhangi bir program ve ya uygulama yoktur bunun için bir süre daha beklememiz en mantıklı seçenek olacaktır ve ayrıca 2016 yılında viber profilime kim bakmış hakkında bilgi sahibi olabilmek için mutlaka bizleri takip etmeyi de unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan