Vodafone 7070 Nasıl İptal Edilir?

Vodafone 7070 Nasıl İptal Edilir?
Vodafone 7070 Nasıl İptal Edilir?

Vodafone ülkemizde ve yurtdışında milyonlarca kişiye hizmet vermekte olan büyük bir kuruluştur.  Yapmış olduğu kampanyalar ve tarifeler ile birçok indirimi kullanıcısına sunmakta olan Vodafone birçok abonelik hizmeti vermektedir. Bu aboneliklere çok kolay abone olabileceğiniz gibi bir o kadar kolay da abone iptali yaptırabilirsiniz. Vodafone 7070 servisinde birçok servis bulunmaktadır. Flash Haber Servisi, Fal Servisi, Futbol Servisi, Hava Durumu Servisi, Video Haber Servisi, Ekonomi Servisi, At Yarışı Servisi, Döviz Servisi, Tarot Servisi, Şans Oyunları Servisi gibi servisler bulunmaktadır. Bu abonelikleri iptal etmek için;

İPTAL KULLANDIGINIZ ABONELİK SERVİSİNİ yazın ve 7070’e gönderin. Örnek olarak; IPTAL FAL yazın ve 7070’e gönderin. Böylece aboneliğiniz iptal olmuş olacaktır.

Bunun haricinde paket iptal etme işlemlerinden olan vodafone.com.tr adresine giderek hattınıza tanımlı olan paketleri iptal edebilir veya yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden paket iptal etme işlemlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sizler için daha önceden paylaştığımız yazılardan olan Vodafone bedava internet başlıklı yazıya da mutlaka göz atmayı unutmayın bu yazı sayesinde bedava internet sizlerde kazanabilirsiniz.

Vodafone operatörüne ait olan 7070 servisini bu şekilde daha hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz ve sizlerde her ay ödemiş olduğunuz 7070 ücretinden kurtulmuş olursunuz. Vodafone operatörü hakkında daha fazla bilgi için mutlaka bizleri takip etmekten vazgeçmeyin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Cbznxhmx - 26 Nisan 2019 - 16:26

Denedim eksik yada yanlış diyor

isim yok - 25 Ağustos 2020 - 00:19

bu afedersiniz b** gibi

barış dagılan - 18 Şubat 2021 - 12:50

bendede aynı şeyi diyo