Vodafone Aktivasyon Nedir?

Vodafone Aktivasyon Nedir?
Vodafone Aktivasyon Nedir?

Aktivasyon kelimesine bir Türkçe karşılık bulmak istersek bu kelimeye onaylanma demek hemen hemen doğru sayılabilir. Bir hat alındığı zaman bu hattın bir onaylanma yani aktivasyon süresi vardır. Bu süre hattın durumuna göre ya da yoğunluğa göre değişkenlik gösterebilir. Yeni bir hat aldığınızda aktivasyon süresi oldukça düşüktür. Bu süre hat için form doldurduktan ve bu form işleme konduktan sonra en fazla birkaç saattir. Eğer yeni bir vodafone hattı almıyor da başka bir operatörden hattınızı, Vodafone’a taşıyorsanız bu aktivasyon süresi ortalama 5 gün sürer. Bu süre hattı taşıma işlemi yaptığınız süre diliminin tatile denk gelip gelmemesine göre ya da yoğunluğa göre değişebilir. Ama genellikle 7 günün üzerine çıkmaz.

Hattınızı Vodafone’a taşıdıktan sonra yeni gelenler için geçerli olan birçok kampanyadan daha uygun fiyatta faydalanabilirsiniz. Vodafone operatörünün sunduğu 2017 yılına ait kampanyalara sizlerde göz atmak istiyor ve bu kampanyalardan ücretsiz bir şekilde faydalanmak istiyorsanız o halde vodafone.com.tr adresine giderek buradan yeni yıla daha uygun paketler alabilirsiniz. Ayrıca daha önceden siz değerli Vodafone aboneleri adına paylaşmış olduğumuz Vodafone bedava internet konulu yazımıza göz atarak buradan da yeni aboneliğiniz adına bol bol internet kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 19 Aralık 2017 - 07:20

Bana Vodafone’da geliyoruz dediler.kimlik fotokopisi alıp kullanmış olduğum tarifemi değiştirip aktivasyon yapıyoruz dediler .ve bana 4300 TL verdiler.vodafon yazan 4 sayfa bir evraka imza attırdılar .sen ayda sadece 300 TL 24 Ay ödersin dediler.gittiler
Ben birşey anlamadım ne yapacaklar kimliğimle vodafon evrakiyla

Morat - 17 Temmuz 2019 - 07:56

Nasi aktive edler hat