Vodafone Bedava İnternet Dakika Sms Paketi

Vodafone Bedava İnternet Dakika Sms Paketi
Vodafone Bedava İnternet Dakika Sms Paketi

[su_note note_color=”#f70600″ text_color=”#ffffff” radius=”4″]Duyuru; Arkadaşlar 2016 şubat ayı adına Vodafone operatörü için güncel paketler ekledim. En alt kısımdaki yorumları okuyup hemen bedava İnternet’e sahip olabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda yer alan yorum bölümünde de bir kaç paket paylaştım. Yazıyı sonuna kadar okuyup bedava dakika, sms ve ya internet paketi kazanabilirsiniz.[/su_note]

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda bir çok kampanya yapan Vodafone hakkında bir kampanya daha paylaşacağım. Bu kampanyanın belli bir süresi yok onun için kısa zaman içerisinde yaparsanız mutlaka olacaktır, bu kampanyadan yararlandığınız zaman size bedava dakika, bedava internet ve ya bedava sms hakkı verecektir. Tamamen şans eseri, artık şansınıza ne gelirse paket onu verecektir. Bunun haricinde daha önceki mesajlarımızda bahsettiğim gibi Vodafone oldukça bonkör bir operatör bunun için çok tercih edilmekte olup bir çok geliştirmeleri de mevcut. Daha öncedeki yazılarımı okursanız vodafone bedava internet hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Vodafone geçtiğimiz günlerde açıklamış olduğu bir kampanyadan faydalanmak için SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz mesaj göndermeniz yeterlidir. 5 dakika içerisinde hattınıza tanımlanacak olan bedava internet, bedava dakika ve ya bedava sms paketini rahatlıkla kullabilirsiniz. Lakin bu paketin vermiş olduğu limitler maalesef oldukça düşük, mesela 100 dakika konuşma verebilir 1 hafta boyunca, 1 günlük 500MB verebilir, 1 hafta boyunca 100MB verebilir, 1 hafta boyunca 100 SMS verebilir artık tamamen sizin şansınıza ne gelirse. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

Vodafone Bedava Dakika ve SMS

Gelişen teknoloji ile birlikte bizlere de oldukça fazla bir şekilde yenilikler sergilenmektedir. Bu yenilikler sayesin de her geçen gün daha fazla avantajlar ile bir bütün halde olmaktayız. Bu avantajlarımız teknolojinin bizlere sunduğu birçok kez farklı promosyonları da getirmektedir. Bu promosyonlar sayesin de ekonomik açıdan bizlere büyük yararlar sağlıyor ve her geçen gün birçok firma tarafından bu tarz işlemler sergilenmektedir. Özellikle cep telefonlarının gelişmesi ile birlikte birçok yeniliklere gidildi ve bu netice de GSM operatörleri de açıkçası bu yeniliklerden etkilendi. Çünkü eskiden herkes konuşmak için dakika ve sms paketleri satın alırken şimdi akıllı telefonlar sayesin de sadece internet olması dahi yeterli olabiliyor. Çünkü birçok arama yapan ve mesaj gönderilen uygulamalar yer almakta böylelikle istediğimiz kişilerle birlikte sınırsızca özgürce görüşebiliyoruz. Bu yöntemler sayesin de GSM operatörleri de artık kendi müşterilerini elden kaçırmamak adına hem dakika hem de sms paketlerini bedavaya dağıtmaya başladı. Durum böyle olunca da elbette en çok bizim işimize yaradı çünkü internet paketimiz bittiği anda sevdiklerimizle birlikte görüşebilmemiz için bedava dakikalarımız ve sms paketimiz olduğu için görüşmelerimize devam ediyoruz. Vodafone bedava dakika ve sms paketleri bu yüzden çok işimize yarıyor ve bizlerde her zaman bu kampanyaların devamını istiyoruz. GSM operatörü müşteri temsilciniz ile görüşün ve Vodafone bedava dakika ve sms paketleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi belirtin.

 

Aynı zamanda sizler de bu konuda abonelik yaptırarak müşteri temsilcisine bunu söyleyin bu tarz işlemlerde bana mesaj gelsin bilgilendirin beni diye söyleyin. Böylelikle bedava paket işlemlerinde hemen siz mesajlar gelir ve sizleri bilgilendirirler. Sizler de bu sayede birçok kampanyaları ve avantajları kaçırmamı olursunuz. Sizlere sunulan bu işlemler neticesin de birçok paketleri bedava kullanabilecek internetiniz bittiği anda ya da karşınızda ki kişinin akıllı telefonu yoksa onlarla irtibatta olabileceksiniz. Bu kampanyaları sürekli kaçırıyorsanız eğer sizlerde sitemizin müdavimi olun. Çünkü sitemiz de Vodafone bedava dakika ve sms paketleri üzerine değil birçok GSM operatörlerinin gerçekleştirmiş olduğu bedava kampanyaları sizlerle paylaşmaktayız. Sizler de bu kampanyalar neticesinde oldukça avantajlı hale geliyorsunuz ve iletişim gücünüzü hiçbir zaman yok etmiyorsunuz. Sitemizin aynı zamanda sosyal medya hesapları da yer almaktadır ve bu hesaplar sayesin de sizler de birçok kampanyaları ve avantajları daha yakından takip ederek hiç kaçırmamış olursunuz.

Vodafone Bedava Dakika – SMS – İnternet Paketleri

[su_list icon=”icon: mail-forward”]

 • SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz olarak mesaj göndererek Dakika, SMS ve ya İnternet paketi kazanabilirsiniz.
 • Bedava İnternet için, Vodafone yanımda uygulamasını indirebilirsiniz ve ayrıca ABONE SUPER paketini yapabilirsiniz. Daha fazla için alt kısımdaki başlıklara bakınız lütfen.
 • Ayrıca arkadaşlar sizler için ilerleyen günlerde çekilişler yapacağız bizleri takip etmeyi unutmayın lütfen.

[/su_list]

Daha Fazla Kampanya İçin

Vodafone Bedava Dakika ve SMS

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Beşir - 18 Nisan 2016 - 20:53

Vodafone verdiyinz hizmetlerden dolayi vodafone ayilsene teşekkürlerimi sunuyorum ve her kampanya den beni bilgilendirme nizi rica ederim saygilarimla

Anonim - 10 Temmuz 2016 - 18:44

çok teşekkür ederim, Vodafone süpriz paketiniz sayesinde bedava sms paketi kazandım sayenizde her ay vodafone sayesinde bedava internete giriyorum bedava mesaj hakkı kazanıyorum teşekkür ederim zevksiz ile vodafone.

  admin - 11 Temmuz 2016 - 01:13

  güzel dilekleriniz için size minnettarım efendim.

   Anonim - 27 Şubat 2018 - 20:57

   Anahtar kelime nedir 6666 SURPRIZ de

gamze - 16 Mart 2017 - 21:50

Tesekkurler

cemal - 18 Mayıs 2019 - 11:50

teşekürler

Sukran - 16 Temmuz 2019 - 12:46

Çok güzel verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim

yagmur - 16 Temmuz 2019 - 22:27

anahtar kelime nedir