Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet 2020
Vodafone Bedava İnternet 2020

Sizlerde Vodafone bedava internet 2020 paketlerine erişmek istiyorsanız o halde doğru adrese gelmiş durumdasınız. Günümüzün en büyük gelişmiş olduğu teknolojilerden biri olan bedava internet sayesinde artık bir çok kişi internete ücretsiz bir şekilde erişim sağlamaktadır. Avrupanın bir çok ülkesinde yer alan bedava internet sayesinde bir çok insan internete ücret ödemeden ücretsiz yani bedava olarak erişim sağlamaktadır, ücret ödemese de bizim ülkemize göre pahalı internet kullandıklarını sanmıyorum. Her neyse bugün sizlere en çok kampanya sahibi olan Vodafone bedava internet kampanyasından bahsedeceğim.Vodafone hediye internet 2020 paketi kazanmak için Vodafone İnternet Avcıları uygulamasına giriş yapın ve bu uygulamadan BIT toplayın. Topladıklarınızı dönüştürerek yeni hediye internete sahip olun.

Vodafone bilindiği gibi diğer operatörlere göre çok popüler değil lakin müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapıyor ve konuya oldukça önem veriyorlar ve hatta yeni gelen bir çok yeni abonesine aylık 2GBlık hediye internet verdiğini de bir çok kişi biliyor diye umut ediyorum. Bilindiği gibi Vodafone her ay yeni bir kampanya ile ortaya çıkıyor ve bu kampanyalar sayesinde bir çok Vodafone kullanıcısı ise internete ücretsiz erişim sağlıyor.

Vodafone bedava internet kazanabilmek için sizlerinde bir Vodafone hattına sahip olmanız gerektiğini unutmayınız. Vodafone her ay yeni sürprizler yaparak kullanıcılarını sevindirirken diğer operatörleri tercih eden bir çok kişi bu durumdan şikayetçi diyebilirim. Ben nedense Avea’yı tercih ediyorum, Avea da kısmen hediye internet paylaşsa da vodafone gibi olmuyor ve Avea genellikle faturalı müşterilerine daha çok önem vermekte. Her neyse lafı yine çok uzattığımın farkındayım; alt kısımda sizler için paylaşmış olduğum bedava internet paketlerini kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bedava internet paketlerini kullanırken lütfen bizleri sık sık ziyaret etmeyi unutmayın..

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapabilirim?

 • Vodafone 4.5G Bedava İnternet
  • 2016 Nisan ayından itibaren Türkiye’de başlamış olan 4.5G internet hızını sizlerde Vodafone operatöründe denemek istiyorsanız hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone 4.5G bedava internet kampanyasından sadece 4.5G teknolojisini destekleyen kullanıcılar faydalanabilir. Sizlerde hemen 4.5G teknolojisine geçerek deneme kampanyalarından faydalanarak bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Vodafone 2GB Bedava İnternet
  • Vodafone tarafından sunulmakta olan, diğer operatörlere göre daha çok internet veren Vodafone’dan hiç bir servise katılmadan sadece eski SİM Kartınızı değiştirerek yeni 4.5G uyumlu Sim Kartı alırsanız otomatik olarak 2GB bedava internet kazanacaksınız. Bunun için herhangi bir size yakında bulunan bir Vodafone Bayi’ye giderek hattınızı değiştirmeyi unutmayınız.
 • Deneme 4 bucak G Bedava İnternet
  • 4.5G teknolojisini destekleyen müşterilerin kullanabileceği kampanyadan sizlerde yararlanmak için hemen 4BUCAKG yazıp 4545’e ücretsiz olarak mesaj göndererek sizlerde bu kampanyadan yararlanmayı unutmayınız.
   • Vodafone 4.5G hediye internet paketini iptal etmeme gerek var mı? Paketinizi iptal etmenize gerek yoktur, bunun için paketiniz 30 gün sonra otomatik olarak iptal olacaktır.
   • Vodafone 4 bucak G internet paketini toplamda kaç kere yapabilirim? Paketi sadece 1 kere yapabilirsiniz, bunun için paketi maalesef bir kere yapabilirsiniz.

Vodafone 2GB Bedava İnternet Paketi

Ülkemizin büyük operatörlerinden olan Vodafone operatörüne ait bedava kampanyanlarından biri olan 2GB bedava internet paketini sizde kazanmak istiyorsanız daha önceden bu paketi ve bu paketin diğer versiyonlarını yapmamış olmalısınız. Eğer daha önceden ABONE SUPER 2GB paketini yaptıysanız maalesef bu paket olmaz, eğer ilk defa bu paketi yapacaksanız şimdiden hayırlı olsun.

 • Vodafone Ücretsiz 2GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
  • Eğer sizde daha önceden 2GB paketini yapmadıysanız hemen ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a göndererek ücretsiz olarak bu pakete sahip olabilirsiniz.
   • Vodafone Ücretli Midir? Hayır, paket ilk ay için ücretsizdir. Lakin paket kendiliğinden iptal olmamaktadır bunun için bir daha ki ay kullanmayacaksanız paketi müşteri temsilcisine bağlanıp kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Eğer hattınız faturalı ve ya hattınıza 35TL’den fazla TL var ise paketin limiti bittiği andan itibaren hemen iptal ediniz ve ya paketin bitmesine son 1 gün kala mutlaka paketi iptal ediniz aksi takdirde paketiniz bir daha ki ay yenilecektir.
   • Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanabilirim? Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için telefonunuzdan 542’yi tuşlayıp kolaylıkla müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bağlandıktan sonra “Abone SUPER 2GB paketimi iptal etmek istiyorum” diyerek kolaylıkla paketi iptal edebilirsiniz. Daha fazla paketler için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin ve ayrıca, sormak istediğiniz soruları alt kısımda yer alan yorum bölümünden kolaylıkla cevaplayabilirsiniz.

Haftalık 1GB Bedava İnternet

Müşterisi için canını veren operatörlerden biri olan Vodafone operatörünün sunmuş olduğu her haftalık verilen 1GB paketten yararlanmak istiyorsanız ve akıllı bir telefona sahip iseniz hemen, Google Play üzerinden ya da App Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indiriniz ve ardından bu uygulamaya giriş yaparak Vodafone 1GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Vodafone ücretsiz 1GB bedava internet Nasıl Yapılır?
  • Bedava 1GB kazanmak istiyorsanız, Google Play üzerinden ya da App Store mağazasından Vodafone Yanımda uygulamasını indiriniz. Daha sonradan uygulama yer alan birinci kutuya numaranızı ve ikinci kutuya şifrenizi giriniz. Şifrenizi girdikten sonra Paketler >> İnternet Paketleri bölümünde yer alan 1GB Haftalık Hediye İnternet paketini satın alınız.
   • Vodafone Şifremi Nasıl Alabilirim? Vodafone şifrenizi almak için ilk olarak, S yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderin. Ardından gelen şifreyle uygulamaya giriş yapabilirsiniz, eğer Vodafone şifrenizi değiştirmek istiyorsanız da tekrardan S yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderdiğiniz takdirde şifreniz değişecektir ve SMS ile gelen yeni şifre sizin güncel şifreniz olacaktır.
   • Paketi Nasıl İptal Edebilirim? Vodafone tarafından haftalık 1 GB ücretsiz olarak verilen bedava internet paketini iptal edemezsiniz, bu paket ayda sadece bir kere yapılması izin verilmektedir. Paketin bitiminden 30 gün sonra tekrardan paketi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
   • Paket Ücretli Midir? Hayır, paket ücretsizdir. Vodafone tarafından bütün aboneleri özgürce rahat rahat internete girebilsin diye verilen ücretsiz pakettir. Önceden her hafta verilen 500MB paket bu sefer Aylık 1GB olarak verilmektedir. Daha fazla sorularınızı alt kısımdan yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatöründe Vodafone bedava internet 2020 kazanmak isteyenler buraya, evet yanlış duymadınız bugün sizlere ülkemizde rengi ile dikkat çekmekte olan Vodafone operatöründeki kampanya kazanmak ve sizlerde bol bol paketlerden yararlanmak istiyorsanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasını indirin ve sizlerde Vodafone operatörünün her hafta ve her pazartesi verdiği bir çok kampanyadan yararlanın.

Yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda sizlerde Vodafone Yanımda bedava internet uygulamasından indirim çekleri, hediyeler kazanabilirsiniz bunun için tek yapmanız gereken işlem ise telefonlarınıza Google Play ya da App Store mağazasından bu uygulamayı indirmek yeterli olacaktır. Vodafone uygulaması ile sizlerde hat işlemlerinizi bu uygulamadan yapabilirsiniz. 2016 yılında ayrıca devam eden bir diğer kampanya ise Vodafone Yanımda uygulamasının uygulamış olduğu bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyayı hemen sizlerde kullanmak istiyorsanız o halde hemen marketlere.

Vodafone kullanıcılarına birkaç güzellik var.  1 aylık bedava facebook’ a girmek isteyenler abone yenift yazarak 3636’ ya gönderebilirler. 1GB’ lık internet kampanyası için ise, ABONE SUPER1GB yazıp 3636’ ya göndermek yeterli.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

zevksiz - 2 Ocak 2016 - 20:48

Bir çok GSM operatörü bedava internet paketleri sayesinde kullanıcıları sevindirirken aynı zamanda onlarında günlük yaşantısından kopmamasına neden oluyor çünkü bugün bir çok kişi genellikle facebook, instagram ve twetter gibi uygulamalar sayesinde paylaşım yapıyorlar. Özellikle de son dönemlerde akıllı cihazların her kesin elinde olduğunu düşünecek olursak orda başka bir dünya var diyebiliriz. Bu dünyanın dışında olmayı hiçbir kimse istemez bu nedenle de özellikle GSM hattı alırken faturalı olanları tercih eder. Şu an itibariyle 2015’ in son günlerinde olduğumuzu da hatırlatmak isterim 2016’ ya girişimizle birlikte GSM operatörleri de artık kampanyalar konusunda çalışmalarına da başlayacak hatta şimdiden başlayanlar bile var. örneğin vodafone bedava internet paketleri vodafone şimdiden bedava hizmetlerini başlatmış durumda ve kampanyalar düzenleyerek müşterilerini çekmek istiyor. Bunu da şimdiye kadar başarmış durumda. Bir çok kullanıcı diğer operatörleri bırakarak vodafone geçiş yapıyorlar.internet cep dünyasında olduğu kadar bizim içinde bir hayli önemlidir. bizde öyle bir alışkanlık yaratmıştır ki internetsiz bir günümüzü düşünemiyoruz bile hatta bulunduğumuz ortamda internet çekmiyorsa o bizim için bir hayli üzücü bir durumdur.
Aslına bakarsanız internet kadar internetin hızı da çok önemli ve GSM operatörleri de yeni yılla birlikte bu hızlarını geliştirme derdine düştüler. Çünkü 4,5G teknolojisinin gelmesi artık eli kulağında diyebiliriz. 4,5G teknolojisi sayesinde hem internet bağlantımız daha güçlü olacak hem de bulunduğunuz her ortamda telefonunuz çekecektir. 4,5G ihalesini kanmış olan turkcell’ i düşünecek olursak oldukça hızlı ve iyi bir gelişme göstermiştir bu sayede hem hız hem de görüntü kalitesi elde edilebilecek.
Eskiden bu GSM operatörlerinden bedava kullanmak bize yetiyordu ancak bu hizmetin açıklarının giderilmesi bizi zor durumda bıraktı çünkü bir çoğumuzun evinde internet yok çoğu kişi akıllı bir cihaz da alamadığı için bu hizmetten yararlanamıyorduk. Bizim amacımız ise böyle makaleler nedeniyle insanlara doğru bilgiyi ulaştırmak. Eğer ki cep telefonundan internet paketiniz yoksa o halde bir süre daha beklemelisiniz. Ancak vodafone’ nin yaptığı en iyi şey faturalı hatlarda internet tanımlı olması. Çünkü alacağınız dakika ve SMS paketlerinde aynı zaman da internet hediyesi de oluyor.
Bu paketler hazırlanırken sizlere birkaç seçenekte sunulmuş örneğin bu paketler 20 liradan başlıyor ve daha yukarı doğru ilerliyor. Bakalım yeni yılla beraber GSM operatörleri nasıl yenilikler yaparak hayatımıza sokacaklar.
Sonuç olarak şunu söylemek istiyorum vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak için daha sonraki zamanları kesinlikle beklememelisiniz çünkü bu kampanyaları şimdi başlayıp 2016 yılında da devam ederseniz sizin için belki de farklı bir fırsat oluşturulabilir.
Amacımız herkesin cebindeki cep telefonunun internet bağlantısının olmasıdır bu nedenle de yeni bir kampanya olduğunda zevksiz olarak sizlere detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz.

zevksiz - 23 Ocak 2016 - 23:52

Vodafone yanımda uygulamasını indirerek hemen haftalık 1GB hediye internete sahip olabilirsiniz, nasıl mı? Google Play’den hemen Vodafone yanımda uygulamasını indiriniz ve ardından uygulamaya telefon numaranız ve vodafone şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra Paketler kısmında bulunan İnternet Paketleri bölümündeki ilk sıradaki paketi satın alarak olaylıkla bir hafta kullanabileceğiniz 1GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

  Hamdullah - 24 Ocak 2016 - 09:40

  Tek seferlik oldu.
  Hep ordaki buton tikli gozukuyor ve hiç internet gelmiyor.
  Tek sefere geldi baska da gelmedi.
  Yardımcı okursaniz memnun olurum.
  TEŞEKKÜRLER

   zevksiz - 24 Ocak 2016 - 19:33

   Merhaba Hamdullah, paketi sadece ayda bir kereliğe mahsus olarak yapabilirsiniz. Vodafone’un sunmuş olduğu her ay kampanyasının üzerinden tam 30 gün geçmesi gerekmektedir aksi takdirde kampanyayı tekrar yapamazsınız. Teşekkür ederim.

   süleyman ünlü - 26 Ocak 2016 - 23:59

   ben sordum müşteeri hiz. 1 kere yararlanabiliyor muşuz ondan öyle

   Anonim - 29 Mayıs 2016 - 11:58

   1aydan z iş1 aya yenileniyo

  Davut tas - 29 Mayıs 2016 - 07:32

  İnternet 3 günlük veriyor bir hafta deyil

zevksiz - 24 Ocak 2016 - 00:20

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, 2016 yılında nisan ayında gerçekleşecek olan 4.5G hareketine katılan bütün Vodafone müşterileri yaklaşık olarak 2 GB hediye internet kazanmaktadır. Eğer 4.5G uyumlu bir telefona sahip iseniz hemen vodafone bayiiye giderek hattınızı ücretsiz olarak 4.5G uyumlu yapınız ve ardından 2gb bedava internetin tadını çıkartın.

Yargısız - 24 Ocak 2016 - 08:40

Bu paketleri nasıl alabilirim

  zevksiz - 24 Ocak 2016 - 19:44

  Merhaba Yargısız, burada 3 tane farklı paket bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, Abone super paketidir size toplamda 2 GB hediye internet vermektedir. Diğer paket ise vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra paketler bölümünde yer alan İnternet paketlerine dokunarak buradaki ilk sıradaki paketi satın alarak bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pakettir. Bu paketi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Ali - 24 Ocak 2016 - 14:24

Abone süper 2GB nasıl iptal olur. Teşekkürler

  zevksiz - 24 Ocak 2016 - 19:31

  Selam kolay gelsin, paketi iptal edebilmek için 542 bu numarayı çevirerek müşteri temsilcisine bağlanarak iptal edebilirsiniz. Ben teşekkür ederim.

   kaan - 29 Mayıs 2016 - 08:58

   Abi haftalık 1GB nasıl iptal
   oluyo

hakan - 26 Ocak 2016 - 10:54

Mrb ben aylik duper 2gb paketini aldim ama nasil iptal edecegimi bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz?

  zevksiz - 27 Ocak 2016 - 06:23

  Merhaba Hakan, paketi sadece müşteri temsilcisine bağlanarak iptal edebilirsin. İlgin için teşekkür ederim. 🙂

  musa - 1 Şubat 2016 - 00:53

  IPTAL SUPER2GB YAZ 3636 YA YOLA

  Ramazan hakan - 4 Şubat 2016 - 20:17

  Büyük harflerle IPTAL SUPER 2GB YAZ

  Anonim - 29 Mayıs 2016 - 12:58

  iptal abone yaz

Rıdvan - 31 Ocak 2016 - 08:19

Mrb ben vodafone self servisi indirdim ama türkçe dgl bunun türkçe uygulaması var mı??!!

  zevksiz - 1 Mart 2016 - 19:22

  Merhaba Rıdvan, Vodafone Self Servis uygulamasını indirmek yerine Google Play’den ya da App Store’den Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek kolaylıkla hemen Vodafone bedava internet paketini yapabilirsiniz. Telefonunuza indirmiş olduğunuz Vodafone yanımda uyuglamasına giriş yapınız ve ardından giriş yaptıktan sonra paketler bölümünde yer alan internet paketleri kısmındaki sizler için özel sunulmuş olan bedava internet paketini satın alarak kolaylıkla bu paketi yapabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2016 hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayınız ve ayrıca Vodafone’nun bizlere vermiş olduğu bedava internet paketleri sizler için yeterli gelmiyor ise sitemizin yer ay düzenlemiş olduğu bedava internet çekilişlerinden haberdar olmak istiyorsanız mutlaka bizleri tekrardan ziyaret etmeyi unutmayınız. Eğer sitemizde herhangi bir çekiliş olacak ise sizlere buradan duyurusunu yapacağız.

Ademm - 3 Şubat 2016 - 07:11

Merhaba zevksiz vodafone yanimda uygulaması artık bedava internet vermiyor ne zaman olacak? Teşekkürler

  zevksiz - 6 Şubat 2016 - 11:45

  Merhaba Adem, Vodafone yanımda uygulaması ayda sadece bir kere olmak üzere bedava internet vermektedir.

Osman - 7 Şubat 2016 - 23:20

Ya o kadar bedava kampanyalar açıklandı hepsini denememe rarağmen hiç biri olmadı deta ya kayıtlı oldundan bu kampanyayi kulanamasiniz deniliyor neden acaba

  zevksiz - 20 Şubat 2016 - 14:17

  Merhaba Osman, eğer böyle bir hata ile karşılaşıyorsanız ilk olarka OZET yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınızda başka bir paket ve ya bitmemiş kampanya hediyesi var ise bu paketleri iptal ederek yeniden deneyebilirsiniz.

Nusrettin - 10 Şubat 2016 - 02:46

2GB ınternet faturalılara olmuyor herhalde ?

  zevksiz - 20 Şubat 2016 - 14:16

  Merhaba Nusrettin, daha önceden Vodafone 2GB bedava internet paketini yapmadıysanız paket Faturalı hattınızda da olacaktır. Lakin daha önceden yapmamış olmanız gerekmektedir. Eğer daha önceden bu paketi yapmadıysanız paketi yaparak 2gb bedava internet kazanabilirsiniz.

   Serhat - 13 Mayıs 2016 - 22:32

   Vodafon yanimda oygulamadinin beles olan 1 gb olan internet henuz aktif olmamis bir paket diyor ne yapmam gerekiyor

    admin - 29 Mayıs 2016 - 05:22

    Bu durum için müşteri hizmetlerini arayıp hızlı bir şekilde paketinizi iptal edebilirsiniz.

    Anonim - 29 Mayıs 2016 - 12:07

    Aynen ole bnmki

  Anonim - 2 Ekim 2016 - 02:56

  bende oldu faturasızım oluyor arkadaşlar deneyin.
  bu internete ihtiyacım vardı 🙂 allah razı olsun yazandan.

zevksiz - 21 Şubat 2016 - 11:37

Kullanmayı çok sevdiğimiz ve elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar için kullanmış olduğumuz tarifeler yetersiz kaldığın da özellikle zor anlar yaşayabilmekteyiz. Oysa sizler sitemiz de bu kampanyaları takip ederseniz birçok avantaja sahip olmuş olacaksınız ve dilediğinizce konuşup internette gezinebileceksiniz. Vodofone için en güncel avantajları sizler için araştırıp sitemiz üzerinden paylaşarak siz değerli ziyaretçilerimiz için de sürekli olarak güncelleştiriyoruz. Bedava internet kullanmak isteyenler biraz daha dikkatli okusun çünkü birazdan sizlere kullanabileceğiniz ücretsiz internet için çok değerli ipuçları vereceğiz. Kullanımları kolay olduğu kadar bol olmaları da sizi cezbedecektir fakat hatırlamakta fayda görüyoruz bu paylaştıklarımız tamamı ile yasal olup vodofone şirketinin kendi kampanyalarıdır ve bizler sizleri bilgilendirmekle mükellefiz. Paketlerin ve kampanyaların aylık olduğu kadar kullanım sürelerine dikkat etmenize öneririz. İlk olarak sizlere aylık bir paket için nasıl 4gb kadar vodafone bedava internet alabileceğiniz açıklayacağız. 2.aya girmeden iptal yazmayı unutmayın aksi takdir de sizden standart aylık ücreti hattınızdan kesmekte ya da faturanıza yansıtmaktadır. Gelelim kampanyaya aylık olarak 4gb a kadar internet hakkına sahip olmak için mesaj bölümüne giderek ABONE SUPER 2GB yazıyorsunuz ve bunu 3636’ya mesaj olarak gönderiyorsunuz. Aboneliğiniz ilk ayın da sizlerden ücret talep etmiyor fakat tekrar ediyoruz ikinci ayın başın da direkt olarak ücretlendirilmektedir. Bunun için IPTAL ABONE SUPER 2GB yazıp tekrar 3636’ya mesaj gönderdiğiniz de aboneliğiniz son bulmakta ve hiçbir ücret ödemeden bedava internet sahibi olmaktasınız. Bir diğer bedava internet sağlama yolu da opera programını indirmeniz ile elde edeceğiniz ücretsiz internetin keyfini sürebilirsiniz. Bunun için uygulamalar bölümünden indirebileceğiniz opera program ile vodofone sizlere ücretsiz olarak internet kullanım hakkı sağlamaktadır. Bunun için kullanıcıların kısıtlanmış olan internet hakları olmamalıdır. Bu kısıtlama olmadan diledikleri kadar interneti bedava olarak elde edebileceklerdir. Bir diğer seçenek olan Freedom android apk ile programı indirdikten sonra biraz yavaş da olsa whatsapp programı rahatlıkla kullanabilir ve bedava mesajlaşabilirsiniz. Bu program sayesin de internette gezinebilir fakat biraz yavaş olması nedeni ile zorlanmanız mümkündür. Sadece acil mesaj ihtiyacı için aklınız da bulunmasın da fayda olacaktır. Vodafone ücretsiz internet için kullanabileceğiniz bu program ile denenmiş olarak 3.5 mbs hızın da internete erişim de sağlanabilmekte fakat bu telefonunuza ve bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun bedava internet olanakları için sizleri sitemiz de görmeye devam etmek isteriz ve bu kampanyalardan haberdar olarak bol internetin tadını çıkarabilirsiniz. Vodafone bedava internet hakkında ve 2016 vodafone bedava internet için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Mehmet - 28 Mart 2016 - 00:55

Merhaba zevksiz abone super1gb ye abone oldum ve abone super 2 gbye olamıyon aynı gün napmam gerekir bide nası iptal olur 1 gb kaç gün sonra iptal edebiliriz kendi iptal olurmu yardım edersen sevinirim hemen mesajıma cevap verirsende sevinirim

  zevksiz - 31 Mart 2016 - 00:42

  Merhaba Mehmet, Abone Super paketini yaptıktan sonra hemen iptal ederseniz bile paketin iptali için size bir tarih verilir ve o tarihten sonra otomatik olarak sistem tarafından iptal edilir bunun için herhangi bir heyecan yapmanıza gerek yok. Eğer SMS ile x tarihinde iptal edilecektir diye bir yanıt aldıysanız %100 o tarihte iptal olacaktır. Ve ayrıca iptal olmazsa bile zaten paketin yenilebilmesi için minimum 35TL gerekmektedir onun için siz 35TL altı bir TL yüklemesi yaparsanız herhangi bir sorun olmayacağının kanaatindeyim.

Anonim - 30 Mart 2016 - 19:43

Tamamen nasil iptal edebilirim İPTAL Nİ IPTAL Mİ ?

  zevksiz - 31 Mart 2016 - 00:40

  Merhabalar efendim, Vodafone bedava internet adı altında almış olduğunuz 2GB’lık bedava internet paketini iptal etmek için mutlaka müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekmektedir. Vodafone her kullanıcıya ve daha önceden ücretli ya da ücretsiz ABONE SUPER adı altında herhangi bir paket yapmayan bütün müşterilerine denemeleri için 2GB’lık hediye internet vermektedir. Vodafone tarafından sunulan bu hizmet diğer bir çok operatöre örnek olmakla kalmayıp, her ay boyunca düzenlemiş olduğu 1 haftalık 1GB bedava internet paketi ile de büyük bir destek sağlamaktadır. Vodafone operatörünün tek kötü yönü bence müşteri hizmetlerinin ücretli olması ve bir diğer kötü yönü ise, SMS kullanımına çok erişim sağlamaması. Bunun haricinde oldukça çok baba yiğit operatördür.

Anonim - 17 Nisan 2016 - 09:35

Merhaba ben youtubede gzinirken onume reklam olarak bir paket gldi ynlslkla satin aldm paket icerigde youtube izlemsi icn sanirim 6 tldi onu nasil iptal edebilirm ?

Anonim - 19 Nisan 2016 - 18:41

merhaba ABONE SUPER2GB yazip 3636 ya yolladim ama yeterli bakiyeye ulastiginizda paket gelecektir yaziyor ne anlama geliyor ?

serkan - 19 Nisan 2016 - 19:18

Ben abone superi daha önce yaptim simdi iptal edemiyorum ne yapmam gerekiyor biliyorsan soylermisin

bahri - 25 Nisan 2016 - 18:20

Abi super 2 gb yi nasil yapcaz

  admin - 26 Nisan 2016 - 01:21

  Merhaba Bahri daha önceden yapmadıysan yapabilirsin.

Ahmet - 26 Nisan 2016 - 16:25

Abone süper 2 gb yi iptal edemiyom yarsımcı olun lütfen

  admin - 4 Mayıs 2016 - 06:22

  Paketi iptal edebilmek için mecburen müşteri temsilcisine bağlanman lazım ve ya bir bayiye giderek iptal edebilirsin.

  emir - 12 Temmuz 2016 - 22:10

  ahmet voda. yanimda ile iptal ede bilirsin. uygulamaya gir yan pencerede ek paket al de interneti seç altta pakeyi iptal et ama vod. yanimda cihazi guncel olmali 🙂

isimsiz - 3 Mayıs 2016 - 17:49

Abi iki gb internet nasil yapılıyor

  admin - 4 Mayıs 2016 - 06:12

  Merhaba kolay gelsin, 2GB bedava internet paketini yapabilmek için daha önceden bu paketi hiç bir şekilde yapmamış olmalısınız. Eğer daha önceden hiç bir paketi yapmadıysanız listedeki paketleri deneyerek Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Ülkücü - 4 Mayıs 2016 - 09:12

ABONE SUPER1GB İnterneti Nasıl iptal edebilirim

Puflaya - 4 Mayıs 2016 - 22:01

Vodafone yanımda 1gb internet alamıyorum henüz paketiniz yoktur diyor

cano - 4 Mayıs 2016 - 22:09

Bn bunlarin hepsini yaptim yeni bedavalar lazim

Euoohgcbl - 5 Mayıs 2016 - 20:39

Ben abone super2gb yaptım bu paralımı

  admin - 7 Mayıs 2016 - 12:21

  Hayır, ilk defa deneyenler için Vodafone bedava internet paketi ücretsizdir.

  kaan - 29 Mayıs 2016 - 08:56

  Haftalık 1GB yanlış lıkla yaptım nasıl iptaledebilirim

Senay - 1 Ekim 2016 - 16:01

Abone super 2gb paketi yapdim icinde bu paketin konusma 500 dk var ama kullanamiyorum neden. Sms ve net i kullanabiliyorum
Bide vodafone slf servise girdim bidahaki ay bnden 20 tl kesilcekmis paketi iptal ettim yinede kesilirmj

Rıfat - 21 Ocak 2017 - 14:57

1 gb vodafone yanımda uygulaması güzük müyor yeni hat aldim

AHMET - 28 Haziran 2019 - 13:14

İNT SİZ OLMazmi