Vodafone Bilinmeyen Numarayı Nasıl Öğrenirim?

Vodafone Bilinmeyen Numarayı Nasıl Öğrenirim?
Vodafone Bilinmeyen Numarayı Nasıl Öğrenirim?

Vodafone, kullanıcılarına bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu sunan bir hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak kısa ve kolay bir işlem olmaktadır. Genel olarak birçok yöntem dahilinde bilinmeyen numaraları öğrenmek mümkün olmaktadır.

En kolay Vodafone bilinmeyen numaraları öğrenme yöntemi kısa mesaj ile yapılan uygulama olmaktadır. SMS ile öğrenmek istediğiniz numarayı yollayarak kısa süre içerisinde kime ait olduğu hakkında bilgi almanız mümkün olmaktadır. Bu işleme sahip olmak için SMS mesajı formatı “KIM*54xxxxx” yani KIM yazıp “*” tuşlayıp ya da boşluk bırakıp başına 0 koymadan numarayı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu mesajı 7048 numarasına göndererek kısa süre içerisinde numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bu gibi durumlarda Google Play’de milyonlar tarafından indirilmiş olan Kim Arıyor? Arayan kimliği uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirerek sizi arayan kişinin kim olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Her gün daha fazla bilgi için bizleri takip etmeyi sakın unutmayın ve ayrıca Vodafone bedava internet istiyorsanız sizler için daha önceden paylaşmış olduğumuz bu yazıya göz atabilirsiniz.

Ve yine ülkemizde büyük bir alt yapısı bulunmakta olan bilinmeyen numaralar servislerini arayıp sizlerde numaranın kime ait olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca son olarak numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız da o numarayı Facebook üzerinden aratarak bulmayı deneyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

hasan gönültaş - 17 Ekim 2020 - 15:56

bu hat kimin üzerine