Vodafone Eksiye Kapatma

Vodafone Eksiye Kapatma
Vodafone Eksiye Kapatma

Operatörlerin, müşterileri için başlattığı uygulamalar ve kampanyalar hiçbir zaman hız kesmeden devam ediyor. İnsanların daha fazla kullanmasını sağlamak, daha büyük avantajlar sunarak mümkün olacağının bilincinde olan tüm operatörler, farklı avantajları sunmaktadır. Vodafone operatörü kullanıyorsanız ve hattınız faturasız ise, TL yüklemesi yaptığınız zamanlarda kullanımla birlikte, eksi (–) bakiyeye düşme durumunun olduğunu bilirsiniz. Ancak bu durum, bazılarına göre avantaj iken, bazılarımız için dezavantaj olmaktadır. Bu nedenle, Vodafone Eksiye Kapatma imkanını aktif ederek, sizlerin TL’sinin 0 ‘da kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmanız için, ilk olarak bakiyenizin 0’ın altında olmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Eksiye düşmeyi kapatmak için, birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki, 542 müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri danışmanınızın sizin yerinize bu işlemi yapmasını sağlamak olacaktır. Eğer müşteri temsilcisiyle uğraşmak istemiyorsanız, Cep Avans adı verilen bu kampanyayı iptal etmek için ‘Avansiptal’ yazarak, 7505 ‘e ücretsiz SMS atabilirsiniz. Böylelikle, hattınızın TL’niz bittikten sonra eksi bakiyeye düşmesini engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, *7505# tuşlamanızın ardından, arama tuşuna basmanızla birlikte de, bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Eksiye Kapatma işlemini dilediğiniz gibi yapabileceğiniz gibi, tekrardan açmak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir.

İster kullanıp, ister kullanmayacağınız bu avantajla birlikte, dilediğiniz gibi hattınızı şekillendirebilirsiniz. Sizler için yapılan bu kimine göre avantajlı, kimine göre ise; dezavantajlı durumda, kendiniz karar verebilirsiniz. Hemen denemek için, bahsi geçen uygulamaları yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan