Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar
Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

Yeni bir hat almayı düşünenleri sevindirecek faturasız hat fırsatları her zamanki gibi vodafone’a gelmektedir. Yeni hatta geçenlere birbirinden ayrıcalıklı paket avantajları ile büyükten küçüğe herkesi mutlu edecek gibi gözükmektedir. Vodafone faturasız yeni hatlarda yepyeni fırsatlar ile sizlerde kendinize uygun bir paket sahibi olabilirsiniz. Kampanya dâhilinde olan hizmetlere sadece yeni hat alan kişiler sahip olabilmektedir. Yeni geçişte seçtiğiniz paketlerle dolu dolu konuşma, mesajlaşma ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışına uygun paketlerle sizlerde sevdiklerinizle doyasıya konuşma şansı yakalayabilirsiniz. Konuşma paketlerinden, sms paketlerini, internet paketlerine kadar her seçeneği kendi kullanım durumunuza göre ek promosyonlarla tamamlayabilirsiniz.

Herkese uygun bir paket sadece vodafone’da. Birbirinden yeni fırsatlardan ilk sen yararlanmak için, hemen yeni bir hat almaya gidebilir, vodafonun eşsiz paketler dünyasına katılabilirsin.

Vodafone dünyasında yer alan yeni paketlerden haberdar olmak istiyorsan da hemen telefonuna indireceğin Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde binlerce hediye kazanabilirsin. Her pazartesi Vodafone operatörünün özel firmalar ile anlaşmasını Vodafone Yanımda uygulamasından takip edebilir ve sende 2016 yılında daha fazla kampanyadan yararlanmış olursun. Ve ayrıca daha önceden paylaştığımız Vodafone bedava internet başlıklı yazıdan da 2GB kadar bedava internet kazanabilirsin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan