Vodafone Freezone Nasıl Şifre Alınır?

Vodafone Freezone Nasıl Şifre Alınır?
Vodafone Freezone Nasıl Şifre Alınır?

Vodafone her geçen gün büyümekte olan müşteri potansiyelini vermiş olduğu kaliteli hizmetler kapsamında sağlamaktadır. Bu hizmet kapsamlarından birisi de Vodafone Freezone hizmeti olmaktadır. Bu hizmet kapsamında kişilere birçok olanak sağlamakta olan Vodafone aynı zamanda bedava sinema biletini de sunmaktadır. Vodafone Freezone kapsamında kişiler bir adet sinema bileti aldıklarında ikincisi bedava olmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için sadece bir kısa mesaj yeterli olmaktadır. Her pazartesi ve perşembe günleri sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin sadece kısa mesaja “SINEMA” yazmaları ve daha sonra 6666 numarasına göndermeleri yeterli olmaktadır. Bu işlemden sonra telefona gelecek olan şifreyi sinema bileti temin ederken kullanmaktalar ve bir sinema bileti alana diğeri ücretsiz olmaktadır.

Vodafone operatöründe birçok işleminizi telefonlarınıza indireceğiniz Vodafone yanımda uygulaması ile başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Her gün daha fazla yenilik getiren Vodafone yanımda uygulaması ile sizlerle yapmak istediğiniz hat işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz

Vodafone Freezone bizleri sadece bedava sinema değil bunun haricinde çeşitli yemek yerlerinden ucuza yemek yememiz konusunda yardımcı da olmaktadır. Yine kaliteli operatörlerden olan gençleri düşünen Vodafone’da şifreyi almak ve Vodafone hattınıza ait işlemleri yapmak istiyorsanız SIFRE yazıp 7000e kısa mesaj göndermeniz durumunda gelecek olan şifre sayesinde işlemlerinizi çok rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sizlerde gençseniz ve Vodafonedan daha fazla faydalanmak istiyorsanız hemen Freezone’lu olmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan