Vodafone Gece Nasıl Yapılır?

Vodafone Gece Nasıl Yapılır?
Vodafone Gece Nasıl Yapılır?

Vodafone gece nasıl yapılır diye soran müşterilere kısa bir bilgilendirme yapacağız. Geceleri konuşmayı seven Vodafone müşterileri için kaçırılmaz bir fırsat daha. Vodafone gece kampanyası, paketi yapan her Vodafone müşterisinin hattına haftanın her günü akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar konuşabileceği 2.000 dakika tanımlıyor. Bu avantajlı paketi satın almak için en kısa ve ücretsiz yol, telefonunuzdan ”GECE” yazıp 7580’e göndermektir.

Aynı zamanda bu paketi satın almak için farklı yollar da mevcuttur. En yakın Vodafone Cep Merkezi’nden, Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, Online Self Servis’ten ”Konuşma Paketlerim” kısmından da alınabilir. Bu pakete üyelik ücreti faturalı hatlar için 9.9 TL/ay, faturasız hatlar için 12 TL/ay’dır. Verilen dakikalar yalnızca yurtiçinde geçerlidir.

Aylık olarak uygun fiyatta sadece geceleri kullanabileceğiniz Vodafone gece paketi sayesinde sizlerde uygun fiyatta bol bol internete erişim sağlayabileceksiniz. 2017 yılında sürekli olarak kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bu paketler sayesinde artık Vodafone operatöründe internete erişim daha uygun fiyatta. Ayrıca her hafta düzenli olarak düzenlemiş olan Vodafone bedava internet kampanyasına sizlerde göz atarak buradan bol bol kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan