Vodafone Hattımı Nasıl İptal Ederim?

Anasayfa » Vodafone » Vodafone Hattımı Nasıl İptal Ederim?

Vodafone hattınızı gerekli sebeplerden dolayı iptal ettirebilmeniz elbette mümkün olmaktadır. Bu işlem için dikkat etmeniz gereken bazı huşular yer almaktadır. Öncelikle Vodafone hat kapatma işlemini gerçekleştirmeniz için ilk olarak hatta tanımlı olan fatura borcu gibi etmenlerin söz konusu olmaması gerekmektedir. Bu durumda borcunuzu kapatarak hat kapatma beyanında bulunabilirsiniz. Vodafone hat kapatma işleminde şartları sağladığınız zaman kolaylıkla Müşteri Hizmetlerine ulaşarak hat kapatma beyanında bulunmanız kolay bir işlem olmaktadır. 542 numarasından ulaşacağınız müşteri hizmetleri kapsamında sizlere hat iptalini neden istediğiniz hususunda anket tarzı sorular sorulacaktır. Daha sonra hatta tanımlı borçlarınızın olup olmadığı kontrol edilerek uygun olduğu taktirde hat kapatma işleminiz gerçekleşecektir.

Hattımda Borç Var Ne Yapmalıyım?

Faturalı bir sahipseniz ve hattınızı Vodafone operatöründen farklı bir operatöre taşıyacak veya hattınızı kapatacaksanız bu durumda mevcut borcunuzu sıfır olması gerekmektedir. Hattınız da şayet bir borç gözüküyor ise, bir sonraki ay dahil olmak suretiyle bu borçları sıfırlayıo hattınızı öyle kapatma hakkınıza sahipsiniz. Mevcut borcunuz ödenmeden hattınızı kapatırsanız veya numaranızı farklı bir operatöre taşırsanız mevcut borcunuz silinmez aksine her ödenmediği dönem için faiz işlenebilir.

Bundan dolayı hat kapatma veya numara taşıma işlemlerinide borcunuzun olmadığından, herhangi bir taahhütname olmadığından mutlaka emin olunuz.

Reklamlar
Soru SorToplam Yanıt Sayısı: (1)  • Hat kapatılması çok zorlaştırılsın
    Sonuçta çocuk oyuncagı degildir hem alıp hem kapatılma olmaz