Vodafone İnternet Nasıl İptal Edilir?

Vodafone İnternet Nasıl İptal Edilir?
Vodafone İnternet Nasıl İptal Edilir?

Müşterileri için daima kaliteli ve uygun hizmetler sunmakta olan Vodafone onlar için her geçen gün daha kaliteli ve uygun hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerini sunduğu bir alanda internet paketi olanakları olmaktadır. Her geçen gün birbirinden cazip internet paketleri sunan Vodafone ile anlık internet paketinizi kolaylıkla iptal ederek daha cazip gelen paketi temin etmeniz mümkün olmaktadır. Vodafone internet paketi iptal işlemi gerçekten kolay bir uygulama olmakta ve kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemi yapmak adına “IPTAL PAKET ISMI” yazarak 3636 numarasına atacağınız bir SMS yeterli olmakta ya da müşteri hizmetlerine ulaşarak yine iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefondan Vodafone İnternet Paketi İptal Etme İşlemi

Telefonunuzdan internet iptal etme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak mobil cihazlarınıza kuracağınız Vodafone Yanımda uygulamasıyla bunu çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Google Play üzerinden veya Apple Store marketlerini kullanarak bu uygulamayı mobil cihazınıza indirip direk olarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra paketlerim bölümünden paket yönet seçeneğini kullanarak Vodafone internet paketinizi iptal edebilirsiniz.

Bir yol daha olan müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemi sayesinde mevcut paketlerini üzerinde istemiş olduğunuz her türlü değişikliği çok rahat olarak tamamlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Veysi alver - 31 Mayıs 2019 - 09:38

İnternet netten memnun kalmadım