Vodafone Maraton Nedir?

Vodafone Maraton Nedir?
Vodafone Maraton Nedir?

Maraton, 42 kilometrelik bir mesafenin atletler arasında bir yarış halinde koşulmasıdır. Dünyanın en ünlü maratonlarından birisi de İstanbul’da ki Vodafone Maratonu’dur. Vodafone İstanbul Maratonu boğaz köprüsünü de içine alan bir parkurda koşulur. Vodafone İstanbul Maratonu kıtalar arasında olan da dünyadaki tek maraton olma özelliğini de taşır. Bu özellik onu diğer maratonlardan ayıran en büyük özelliklerden biridir.

Bu maratonu eşsiz kılan diğer özellikler de, dünya da başka benzeri olmayan muhteşem İstanbul manzarasıdır. İstanbul’un eşsiz manzarısını seyrederek koşmak elbette tüm sporcular için tarifsiz bir mutluluktur. Bu maratona Vodafone’un sponsorluk yapması da bu maratonu güzelleştiren etmenlerdendir. Vodafone’un da desteği sayesinde Vodafone İstanbul Maratonu her geçen yıl daha fazla katılımcıyla daha güzel bir etkinlik halini almaktadır.

Ülkemizde her yıl düzenlemekte olan Vodafone Maratonu ile sizlerde koşmaya ne dersiniz? Vodafone sponsorluğunda her yıl düzenlemekte olan Vodafone Maratonu hakkında sizlerde daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız o halde hemen Vodafone operatörünün resmi internet sitesi olan vodafone.com.tr adresine giderek buradan Vodafone Maratonu hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ve yine ayrıca Vodafone Maratonluğu adına yenilikleri ve zamanı takip etmek istiyorsanız Vodafone operatörünü sosyal medya üzerinden takip etmeniz yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan