Vodafone Nasıl Gizliye Kapatılır?

Vodafone Nasıl Gizliye Kapatılır?
Vodafone Nasıl Gizliye Kapatılır?

Vodafone müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet kapsamı ile beraber sizleri arayan gizli numaraları engelleme olanaklarını da sunmaktadır. Gizli numaralardan telefonunuza gelen çağrıları engelleyerek rahat ve huzurlu bir kullanım alanı yaşamayı Vodafone sunmuş olduğu gizli çağrıları kapatma servisi ile sağlamaktadır. Bu servisi etkin bir hale getirmek kolay bir işlem olmaktadır. Vodafone gizli çağrıları kapatma servisini birkaç yol ile etkinleştirmek mümkün olmaktadır. Bunlardan ilki Online Self Servis hizmetini kullanmak olmaktadır. Bu servis dahilinde gizli numaralardan çağrı almama beyanında bulunabilirsiniz. Yine Sesli yanıt sistemi hizmeti kapsamında ve SMS üzerinden gizli çağrıları kapatma beyanında bulunabilir ve sonra istediğiniz zaman tekrar gizli numaralara açma beyanında bulunabilirsiniz.

Gizliden Kimse Aramaması İçin Ne Yapmalıyım?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her mobil cihazla gizliden arayan kişileri engelleme seçeneği de mevcut. şayet kullanmış olduğunuz telefonunuzda gizliden arayan kişileri engelleyemiyorsanız bu durum için telefonlarınızı indireceğiniz herhangi bir arama engelleme uygulanmasının özelliğini açıp gizlide arayan kişileri engelleyebilirsiniz.

Gizliden Arayanların Telefon Numarası Bulabilir Miyim?

Son zamanlarda sıkça sorulmakta olan soru alan olan gizliden arayan kişiyi tespit edebilme yöntemleri maalesef ki bulunmamaktadır yani sizi bir kişi arıyorsa ve bu kişinin telefon numarasını ulaşmak istiyorsanız maalesef ki gizliden aramış olduğundan dolayı o kişinin telefon numarasını ulaşamazsınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan