Vodafone Red Nasıl Üye Olunur?

Vodafone Red Nasıl Üye Olunur?
Vodafone Red Nasıl Üye Olunur?

Vodafone Red kapsamında müşterilere büyük bir hizmet sunmaktadır. Birçok olanağa sahip olunabilecek Vodafone Red’e geçmek kolay ve kısa süreli bir işlem olmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmenin birkaç yolu vardır. Bu yollardan en kolay 542 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramak ve beyanda bulunmak kadar kolay olmaktadır. Diğer alternatif yöntem ise Vodafone internet sitesine girerek burada Vodafone Red sayfasını ziyaret etmek ve sizlere sunulan gerekli formu doldurarak kabul et butonu ile göndermeniz kadar kolay olmaktadır. Bir başka yol olarak sizlere en yakın olan Vodafone bayisine ya da ofisine giderek yine Vodafone Red üyesi olma beyanınızı iletmenizde mümkün olmaktadır.

Vodafone Red Olmak

Vodafone operatöründe Red’li olarak birçok indirimden faydalanabilirsiniz. Giyim mağazalarından, alışveriş merkezlerinden, yemek yeme yerlerinden kazanacağınız indirim kuponlarıyla neredeyse bedavaya yakın alışverişi yakalayabilirsiniz. Peki, Vodafone Red nasıl olunur?

  1. http://www.vodafone.com.tr/Red/redli-ol.php buradaki adresi tarayıcı üzerinden açınız.
  2. Karşınıza başvuru formu gelecektir, bu formu eksiksiz olarak, doldurunuz.
  3. Formda sizden bulunduğunuz il, ilçe, telefon numaranız ad soyad gibi temel bilgiler istenmektedir bunları doğru bir şekilde doldurunuz.
  4. Daha sonrasında sizinle iletişime geçecek olan yetkili kişiler sayesinde artık sizlerde Vodafone Red’li olabilirsiniz.

Kampanyalar Nelerdir?

  • Süper Lig maçlarını yine Vodafone Red sayesinde çok uygun fiyattan takip edebilirsin.
  • Netflix üzerinden izlemek istediğiniz dizi & filmleri daha uygun fiyattan takip edebilirsiniz.
  • %50 indirime varan araç kiralama imkanı.
  • Bedava internet paketleri.
  • Birçok toplu alanda ücretsiz internet kullanma fırsatı ve daha hergün yeni eklenen paketler.

Vodafone Red kampanyasını takip edebilmek için sizlerde Vodafone’un resmi internet sitesine girerek burada, Red için yeni kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Melike - 12 Ekim 2019 - 21:34

Çok iyi