Vodafone Smart Style 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone Smart Style 7 Özellikleri ve Kampanyası
Vodafone Smart Style 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone kalitesini yansıttığı son cihazı Vodafone smart style 7 ile karşımızda oldu. Vodafone Smart Style 7 Özellikleri ve Kampanyası nedir nelerdir peki? Vodafone Smart Style 7 karşımıza 5 inçlik ıps ekran ve Android Marshmallow ile karşımıza çıkıyor. Siyah Beyaz olarak iki farklı renkle seçeneği bulunan Vodafone Smart Style 7 1,3 GHz 4 çekirdekli bir işlemciyle gücünü yansıtıyor ve bu güce 1 GB ram eşlik ediyor. 7.9 mm yapısıyla da tasarım şıklığı ve zerafetini yansıtıyor.

Vodafone Smart Style 7’yi nasıl alabilirsiniz;

Vodafone tarifelerine ek olarak ödeyeceğinizi ücretlerle Vodafone Smart Style 7’yi alabilmeniz mümkün, tarifenize ek olarak 8 Türk lirası ile 27 Türk lirası arasında değişen ücretleler Vodafone Smart Style 7 ye sahip olabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

2016 yılında bu eşsiz telefona sizlerde sahip olun ve sizlerde istediğiniz gibi internete girip istediğiniz gibi oyunlar indirin ve eğlenceli dakikalar geçirin. 2016 yılında Vodafone operatörünün sunduğu Vodafone Smart Style 7 sayesinde sizlerde uygun fiyatta performans telefonlarına sahip olun. Ayrıca daha fazla yeni gelen bilgileri takip edebilmek için sitemizde yer alan Vodafone kategorisine göz atabilir veya Google Play & App Store üzerinden rahatlıkla indirip kullanabileceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasından destek alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan