Vodafone Tarife Değişikliği Süresi

Vodafone Tarife Değişikliği Süresi
Vodafone Tarife Değişikliği Süresi

Vodafone operatörünün kamu, bireysel, kurumsal olarak abonelerine sunduğu tarife ve paketler kampanya ve fırsatlarla doludur. Gerekli bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile ister taahhütlü ister taahhütsüz olarak faturalı ya da faturasız seçimlerde bulunabilirsiniz. İnternet, mesaj hakkı ya da konuşma azlığından şikâyetçi iseniz ya da faturasını ödemekte zorlanıyorum diyorsanız tarife değişikliği yaparak size sunulan seçenekleri arttırabilir yahut azaltabilirsiniz.

Seçtiğiniz paketler içerisinden taahhütlü olanı seçerseniz taahhüt boyunca herhangi bir tarife değişikliğini gerçekleştiremezsiniz. Fakat taahhüttü tercih etmeyip her an paket değişikliğinde bulunabilirim diyorsanız taahhüt bulunmayan tarifler sizin için en uygunu olacaktır. Vodafone tarifede değişiklik süresi taahhütlü paketlerin sözleşmesi genelde 1 yıl ila 2 yıl sürelerle olup sözleşme süresinin bitiminde başka bir pakete geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone tarifede değişiklik süresi sonlandığında paket değişikliği için müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone online self servis e giriş yaparak sonra tarife ve paketlerim sekmesi altında bulunan tarife değişikliğine tıklayarak internet üzerinden değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Satın alacağınız tarifeyi tercih ederek işlemi tamamlayabilir eğer bir alt tarifeye geçerseniz indirimleri kampanyaları ödemeniz gerekir. Bir üst tarifeye geçerseniz bu ödeme işlemine gerek kalmaz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan