Vodafone Tarife Üzerinden Telefon Almak

Vodafone Tarife Üzerinden Telefon Almak
Vodafone Tarife Üzerinden Telefon Almak

Ülkemizin saygın ve popüler GSM operatörlerinden Vodafone müşterilerine avantajlı tarifeler ve bu tarifeler ile birlikte akıllı cep telefonu veriyor. Üstelik bu cihazlara sahip olmak oldukça kolay ve ucuz. Bizde kısaca vodafone tarife üzerinden telefon almak konusunda sizi bilgi vereceğiz.

Nasıl telefon sahibi olabilirim?

Öncelikle kullandığınız hattın vodafone olması gerekmektedir. Eğer başka bir GSM şirketi ile çalışıyorsanız hattınızı vodafoneye taşımanız lazım. Vodafone müşterisi iseniz size ait tanımlanmış puanlar sayesinde bu puanın karşılığı olan cihazı alabiliyorsunuz. Başka bir GSM operatörü ile taşıma işlemi yapıp cihaz almak isterseniz, eski operatöre ait kullanım bilgilerinize bakılıyor ve buna göre cihaz alabiliyorsunuz.

Bunun dışında, eğer bankalar ile çalışıyorsanız ve kredi kartı notunuzda bir sıkıntı yok ise puan beklemeksizin cihaz kampanyalarına katılabilirsiniz.

Cihazı aldığınız zaman tarifenize ek olarak ödeme gerçekleştirmeniz gerekiyor. Örneğin 50 TL’lik bir fatura kullanıyorsanız, ek olarak cihazın taksiti üzerine ekleniyor ve ortak olarak tek faturanıza yansıyor. 18-24-36 ay gibi taksit seçenekleri bulunmakta.

Vodafone tarife üzerinden telefon almak bu kadar basit, Sizde en yakın vodafone merkezine giderek istediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan