Vodafone Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?

Vodafone Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?
Vodafone Telefondan Fatura Nasıl Ödenir?

Vodafone olan borcunuzu telefondan ödeyebilmek için vodafone.com.tr adresini giderek veya 2GB hediyeli olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek giriş yapıp faturanızı Vodafone yanımda uygulaması sayesinde kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Geçmişteki gibi herhangi bir sıra numarası almadan, sıra beklemeden kolaylıkla mevcut olan borçlu olduğunuz tutarı ödeyebilmek için sizler de internetten yardım alarak telefondan faturanızı hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz. Son derece güvenilir bir alt yapısına sahip olan Vodafone operatörüne ait olan borcunuzu telefondan ödeyebilmek için Google Play ve ya Apple Store üzerinden telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirin. Daha sonra 2GB kadar bedava internet veren Vodafone Yanımda uygulanmasında yapacağınız fatura ödeme işlemleri görebilir, borçlu olduğunuz tutarları görebilir ve bir çok kampanyaları da inceleyebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kolaylıkla borçlu olduğunuz tutarı kredi kartınızdan ödeyebilirsiniz. Eğer telefondan fatura ödemek istemiyorsanız size en yakın bir Vodafone bayisine giderek nakit olarak borçlu olduğumuz tutarı ödeyebilir ve anında borcunuzun temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kişiler toplamda 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Daha sonrasında ayda bir kere bir Vodafone yanımda uygulamasını yaparak bir daha bedava internet kazanabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak mevcut olan faturanız hakkında daha fazla bilgi alabilir ve faturanızı ödeyebilirsiniz

Vodafone Yanımda Nedir?

Vodafone’un en büyük nimet uygulamalarından biri olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirerek hızlı bir şekilde bütün işlemlerinizi tek bir uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilir ve bir kaç dokunuş ile yeni kampanyalardan haberdar olabilir ve bir çok işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Nereden İndirebilirim?

Vodafone Yanımda uygulamasını Android kullanıcılar için Google Play marketlerinden indirebilir, İOS kullanıcılar için App Store üzerinden basit bir şekilde indirebilir ve telefondan Vodafone faturanızı ödeyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan