Vodafone WhatsApp Nasıl Yapılır?

Vodafone WhatsApp Nasıl Yapılır?
Vodafone WhatsApp Nasıl Yapılır?

Genel olarak her ay kendi abonesine farklı farklı hediyeler ve imkanlar sunmakta olan Vodafone operatöründe bugün ise sizlere bedava WhatsApp hakkında bilgi vereceğiz. Her gün daha fazla aboneye sahip olmakta olan Vodafone operatöründe sizlerde bedava WhatsApp kullanmak istiyorsanız; Vodafone, müşterileri için her geçe gün daha da kullanışlı ve kaliteli hizmetler ve olanaklar sunmaktadır. Bu olanaklardan bir tanesi de seçecekleri paket kapsamında ücretsiz olarak WhatsApp kullanmaları olmaktadır. Bu hizmete sahip olmak isteyen kişiler ilk olarak akıllı telefonlarına WhatsApp uygulamasını gerekli mağazalardan indirmeleri gerekmektedir. Daha sonra cep telefonlarına kurarak, programın giriş panelinde karşılarına çıkan formu doldurmaları gerekmektedir.

Bu formda gireceğiniz Vodafone numaranız ile cep telefonunuzu değiştirmiş dahi olsanız aynı hattı başka bir telefona taktığınızda mesajlarınız ve kişileriniz tekrar aynı şekilde karşınıza gelecektir. Kurulumu yapıktan sonra sınırsız bir şekilde istediğiniz kişi ile mesajlaşabilir ve aynı zamanda görüntülü aramalar da yapabilirsiniz.

Ayrıca yeniliklerini bütün hızıyla devam ettirmekte olan Vodafone operatöründe geçerliliğini devam etmekte olan bedava internet kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız hemen sizlerde Vodafone bedava internet kampanyasına göz atarak buradan yeniliklere ilk sizler ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan