VPN ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

VPN ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
VPN ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bedava internet hizmetinin Operatör kampanyalarından başka bir illegal yöntemi bulunmaktadır. VPN ile bedava internet yöntemi sayesinde belirli VPN ayarları yaparak sınırsız ücretsiz internet sahibi olabilir ve hiçbir ücret ödemen veri kullanımı yapabilirsiniz. Söz konusu VPN sisteminin belirli bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır Operatör şirketleri olan TURKCELL, VODAFONE ve TURK TELEKOM ‘un güncel sistemi fark etmesi durumunda kara listeyi alıyor ve bir daha kullanamıyorsunuz. Ancak güncel olarak paylaşılan VPN ayarları ile güncelleme yapmanız mümkün. TURKCELL, VODAFONE ve TURK TELEKOM Bedava internet ayarlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Vpn İle Bedava İnternet Yapma

Öncelikle güvendiğiniz veya İnternet üzerinden bulmuş olduğunuz herhangi bir VPN programı desteği ile ayarlamalara başlıyoruz. Ben Shadowsocks VPN programını seçiyorum. Bu programı seçmemin sebebi ise güncel, 2016 yılında yayına girmiş ve güvenilir program olmasıdır.

Başlangıçta Shadowsocks programını akıllı cep telefonumuza indirip, cihaza kurulum işlemlerini yapmamız gerekmektedir. Cihaz ayarlaması yaparken herhangi bir izin istiyorsa ve o izin sizlere uyuyorsa o şekilde işaretleyin ve programı açın.  Programda Profile, Server, Remote Port, Local Port ve Password sorulacaktır.  Bu bölümleri aşağıdaki gibi doldurun;

Profile: Bedava İnternet (Dilerseniz kendi adınızı veya başka bir isim koyabilirsiniz)
Server: 106.186.20.97
Remote Port: 443
Local Port: 1080
Password: vpnpool.

Belirttiğimiz alanları bu şekilde doldurduktan sonra diğer hiçbir ayarı ellemeden pasif olan programı aktif olarak işaretliyoruz ve bize bir izin isteği geliyor. Burada söz konusu VPN programı sizden Ağ erişimi için izin istiyor sizde Bu uygulamaya güveniyorum bölümünü işaretleyip Devam butonuna basıyorsunuz.  Ardından cep telefonunuzun VERİ modunu açarak bedava internet kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Medax33 - 12 Mart 2017 - 00:41

Telefonda ayarlar bölümünde VPN kısmını görünce acaba bu bedava internet dedikleri olay mı yoksa bir ara yasaklı sitelere girmeye çalışanların​ kullandığı sadece bir ip değiştirme ayarı mı dedim ve eurovpn diye bir yer bulup girdim bağlı dedi sonra kapattım.

Çevremizdekiler 2016 dan beridir bunu kullanırken ben hem başkasının hakkı hem de güvenlik sıkıntısı olur diye ilgilenmiyordum ancak bu olayı çözüp aynı web sitesi olayındaki gibi kendi pc mden web sitemi yayınladığım gibi kendi çözümümü üretebilirmiyim diye merak etmeye başladım. Mesela evdeki PC yi açık bırakıp onun üzerinden VPN interneti kullanarak kul hakkını çözemesek te en azından ne idüğü belirsiz bol reklamlı programlardan kurtulmak ve güvenlik endişesinden uzak internete bağlanabilmek mümkün olabilir mi araştırmaya karar verdim. Kaldi ki 12 lira gelmesi gereken faturayı her ay şişirip 95 TL yapmalarının karşılığını bari almış olurum.

En basitinden geçen yıl martta tavsiye edildiğinde duyduktan 1 yıl sonra ilgilendiğim ve 35 günde zor da olsa hilesini bulup bugunu çıkarıp attığım swarmda ki gibi bişey yapmalıyım.

Ancak o zamanlar ilgilenmediğim için simdi öğrenmek isteyince hala o kullananlara sorsam mı yoksa kendim mi araştırsam emin olamayınca bir araştırayım dedim ve ilk bu siteye geldim. Umarım en kısa zamanda ilgilenebilirim bu konuyla da.

Byclark - 19 Nisan 2017 - 17:01

Acaba hattımızda tl ve internet paketi mevcut ise bunlara etki ediyorum yoksa onlar sabit kalıyor harcanmiyor mu

Abdulnasır - 17 Mayıs 2019 - 14:30

Bedava internet hilesi yapma

Bum - 23 Haziran 2019 - 12:04

Byclarkhattinda tl varsa çalış maz kendi i ternetini yer

Halil - 29 Temmuz 2019 - 19:49

Medax33 kardeş sen ne anlatmışsın?
Ben de önemli bir şeylerden bahsediyorsun zannedip okudum yazını ama meğer kendi egonu tatmin etmeye çalışan şizofrenin tekiymişsin.

Serkan - 10 Kasım 2019 - 01:24

Pardon ama ben yapamadım rica etsem bana yardımcı olurmusunuz

Kadir - 30 Temmuz 2021 - 11:40

İnternet pırog ramı