WhatsApp Bildirimlerini Nasıl Kapatabilirim?

WhatsApp Bildirimlerini Nasıl Kapatabilirim?
WhatsApp Bildirimlerini Nasıl Kapatabilirim?

WhatsApp uygulamasını günümüzde sürekli olarak kullanmaktayız eğer ki sizlerde WhatsApp uygulaması ile sürekli olarak etkileşim halindeyseniz sürekli bildirim almanız sizin de bir süre sonra bunaltacaktır. Sürekli olarak WhatsApp gruplarından mesaj alıyorsanız ve sürekli olarak istemediğiniz kişilerden bildirim alıyorsanız bir müddet sonra bu süreçten dolayı insan çıldırmaya başlıyor. Bunun için bizler adına sunulan özelliklerden olan bildirim seslerini kapatma, bildirim seslerini gizleme, mesaj sesleri kapatma gibi seçenekler zaten WhatsApp tarafından bizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer ki sizlerde sürekli olarak gelen WhatsApp bildirimlerini kapatmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri takip ederek sizlerde WhatsApp bildirim seslerini kapatabilirsiniz?

Bildirim Seslerini Kapatma Yöntemleri

  1. Yöntem: Bu yöntem ile WhatsApp’tan gelen bütün bildirim ve titreşim bildirimlerini tamamen kapatmak için Android olan telefonunuzdan bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Telefon ayarlarınıza giderek Ayarlar >> Uygulamalar kısmından WhatsApp uygulamasını bulup buradan Uygulama özellikleri yerinde yer alan Bildirimler seçeneğindeki tik işaretini kaldırarak WhatsApp’tan gelen bildirimlerini tamamen kaldırabilirsiniz.
  2. Eğer ki beni bu kadar uğraştırmayın diyorsanız da WhatsApp uygulamasını açıp sağ üst kısımdan Ayarlar kısmına dokunun buradan Bildirimler seçeneğine dokunarak buradan kolaylıkla bütün bildirimlerinizi kapatabilir ve ya açabilirsiniz.
  3. Eğer ki sadece bir kişiden bildirim almamak istiyorsanız da o kişinin profilini açınız ve ardından alt kısımda Sessiz yazan seçenek kısmından WhatsApp bildirim seslerini kapatabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan