WhatsApp Nasıl Güncellenir?

WhatsApp Nasıl Güncellenir?
WhatsApp Nasıl Güncellenir?

WhatsApp uygulamasındaki yeni gelen güncellemeleri takip edebilmek için veya yeni gelen güncellemeleri kullanmak istiyorsanız sizlerde gelişen WhatsApp dünyasında bir çok güncellemeyi kullanarak sevdiklerinizle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp’a gelen güncellemelerden olan GIF yani hareketli resim desteği ile sizlerde sevdiklerinizle keyifli dakikalar yaşabilir ve birbirinize birbirinden komik hareketli resimler göndererek eğlenebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. WhatsApp uygulamasına gelen bütün yenilikler genel olarak İOS kullanıcılarına yayınlanır daha sonrasında Android kullanıcılar için geçerli olan güncellemeleri sizlerde yakalamak istiyorsanız ve telefonunuz Android ise telefonlarınıza indireceğiniz WhatsApp APK uygulamasıyla WhatsApp uygulamasını güncelleyebilirsiniz. WhatsApp’ı güncellemek için güncel WhatsApp.apk dosyasını nereden bulabilirim?

WhatsApp.APK Nedir?

WhatsApp APK seçeneği ile sizlerde sürekli bir çok güncellemeyi bu dosyayı indirip mevcut olan WhatsApp uygulamasının üzerine kurarak güncellemeyi tamamlayabilirsiniz. WhatsApp.apk dosyası WhatsApp’ın resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır bu dosyayı telefonlarınıza indirerek sizlerde WhatsApp uygulamasını güncelleyebilirsiniz. WhatsApp.apk dosyasını indirmek için whatsapp.com/android adresinize gitmeniz gerekmektedir.

Neden Google Play’den Güncellemiyorum?

WhatsApp uygulamasını Google Play üzerinden de güncelleyebilirsiniz, lakin genel olarak Google Play üzerindeki WhatsApp sürümü eskidir, siz güncel WhatsApp sürümünü kullanmak istiyorsanız Android olan telefonlarınıza apk olarak indirmeniz yeterli olacaktır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 8 Mart 2018 - 14:40

bi hafta internettim yoktu dun paket yaptim 2 msj silindi dedi acaba vatsapimi başlarımı kullaniyor