WhatsApp Voxox Uygulaması Nedir?

WhatsApp Voxox Uygulaması Nedir?
WhatsApp Voxox Uygulaması Nedir?

Telefonların gelişmesiyle beraber bizimde bazı alışkanlıklarımız değişti. Gelişen uygulamalarla, artık kısa mesaj yerine WhatsApp üzerinden yazışmayı tercih ediyoruz. Son zamanların en çok kullanılanmakta olan uygulamalarından biri haline gelen Voxox uygulaması nedir? WhatsApp telefonlara kurulan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulamaya giriş esnasında kendi telefon numaramızı kullanırız ve bize özel bir hesap oluşturulur. Bu hesap üzerinden rehberimizdeki kişilerde de WhatsApp kurulu ise sohbet edebiliriz. Bunun dışında bazı nedenlerden dolayı kendi numaramızla WhatsApp kullanmak istemeyiz. Eğer ki kendi numaramızla değil sahte, bize ait olmayan bir numara ile WhatsApp kullanmak istiyorsak; Uygulama marketinde bulunan Voxox adlı programı kullanmak gerekir. Marketten telefonunuza Voxox adlı programı indirin. Bu program sayesinde size ait olmayan bir numara ile arama işlemi gerçekleştirebilir. Fax atabilir, sms atabilirsiniz. Voxox uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açın ve kayıt işleminizi gerçekleştirin. Kayıt işleminde dikkat etmeniz gereken tek şey, telefon numaranız kısmında gerçek telefon numaranızı yazmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra uygulamaya giriş yapınız. Uygulamayı açtıktan sonra üst menüde sağ kısımda bulunan More yazısına tıklayın.

WhatsApp Sahne Numara Nedir?

Bu kısımdan numaranızı değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz numara ile WhatsApp’ı size ait olmayan bir numara ile kullanabilirsiniz.  More kısmına tıkladıktan sonra settings menüsüne tıklayın. Bu kısımda CALLER ID yazılı bir seçenek olacaktır. Bu seçenek istediğiniz numarayı kullanmanıza olanak tanıyan alandır. Bu alanı düzenleme moduna alarak, istediğiniz numarayı yazınız. Türkiye’den bir numara kullanmak istiyorsanız başına +90 kodunu kullanmanız gerekmektedir. Yazdığınız bir numara olduktan sonra kayıt edin. Ardından telefonunuzdan WhatsApp’ı açın ve ayarlar kısmına gelin. Ayarlar kısmında numaramı değiştir seçeneğinden, Voxox için yazmış olduğunuz Caller ID numaranızı giriniz.

Bu numara değişiminin ardından onaylamak için iki seçenek olacaktır. Bu iki seçenekten biri sms ile doğrulama kodu, diğeri ise sesli arama özelliğidir. Sms alımında bazen sıkıntılar yaşanıyor. Onaylamak için beni ara seçeneğini kullanmanız yararınıza olacaktır. Verilen kodu girdikten sonra hazırladığınız sahte numara ile WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında sahte numarayı kısa bir süreliğine veren online siteler bulunmaktadır. O siteler aracılığı ile numara alıp onay kodu alıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan