WhatsDog Benzer Uygulamalar

WhatsDog Benzer Uygulamalar
WhatsDog Benzer Uygulamalar

WhatsApp günümüzün en çok gelişmiş araçlarından biri, her meydanda oldukça çok başarılı hale gelen WhatsApp fenomen olduğundan bu yana bir bir sürü operatörün konuşma ve sms paketleri WhatsApp uygulamasının sayesinde çöpe atıldı diyebilirim. Bir bir sürü birey artık konuşmalarını WhatsApp üzerinden anında kolay bir şekilde yapabiliyor, hafif ve kullanışlı uygulamalardan biri olan WhatsApp uygulaması sayesinde bir numara sayesinde istediğimiz kişiye mesaj göndererek anında o kişiyle iletişim kurabiliyoruz. WhatsApp uygulamasının bu kadar popüler olmasının ardından son zamanlarda bir çok WhatsApp uygulamasının yardımcıları çoğalmaya başladı. WhatsApp’ın yardımcı uygulamalarından en popüleri olan WhatsDog uygulaması sayesinde bir çok kişiyi telefonumuzdan kolaylıkla takip edebilmekteyiz,  özellikle sevgililer tarafından çok kullanılmaya başlanan WhatsDog uygulaması sayesinde kişiler birbirinin WhatsApp’a son giriş saatlerini kontrol ederek birbirlerinden haberdar olabiliyor. Bu kadar gelişmiş ve popüler olan bu uygulamanın maalesef sadece Android işletim sistemine desteği vardır. Evet dediğim gibi, 2015 ve 2016 senesinde oldukça çok popüler olan WhatsDog uygulamasını sadece Android kullanıcıları kullanabilmektedir. Bunun üzerine İOS kullanıcıları maalesef boşta kalmaktaydı, bugün sizlere İOS kullanıcıları için de geçerli olacak olan 1-2 tane WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalardan bahsedeceğim. WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalardan meydana gelen ve WhatsDog’dan ardından en tek sürü kullanılan WhatAlert uygulamasıdır, WhatAlert uygulamasından ardından ise fenomen meydana gelen WhatStat uygulamasıdır gelin bu uygulamaları ek olarak detaylı tek biçimde inceleyelim.

WhatsOnline

WhatsOnline uygulaması hem Android hemde İOS işletim sistemli telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Lakin WhatsOnline uygulamasını kullanabilmek için maalesef biraz paraya ihtiyacınız var, ücretli olan uygulamayı kullanabilmek için krediye ihtiyacınız vardır. Kredi sistemi ile çalışmakta olan WhatsOnline uygulamasını 2 ve 3. günlerde de kullanabilmek için maalesef hesabınıza kredi yüklemeniz gerekmektedir. WhatsOnline sayesinden birden fazla kişiyi takip edebilirsiniz.

WhatAlert

WhatAlert uygulamasında bildiğiniz üzere WhatsDog uygulamasının ardından yayınlanan uygulamalardan biriydi lakin bu uygulama çok yaşayamadı ve kısa bir süre sonra iflas etti. WhatAlert uygulamasıyla birden fazla kişiyi ücret karşılığında takip edebiliyorduk.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan