Yıldız Tilbe Öldü Mü?

Yıldız Tilbe Öldü Mü?
Yıldız Tilbe Öldü Mü?

14.11.2015 tarihinde sosyal medya’da dolaşılan haberlerin ardından internette bir çok kişini araştırması sonucunda ünlü sanatçı Yıldız Tilbe öldü mü? gibisinden bir çok haber dolaşmakta. 16 Temmuz 1966 doğumlu olan, besteci ve şarkı sözü yazarı Yıldız Tilbe hakkında sosyal medya da son zamanlarda dolaşan bir çok haber var. 49 Yaşında olan sanatçı geçtiğimiz günlerde Gayrettepe’deki Masquarade vermiş olduğu minik konser ile Tunuslu’nun merhum eşi müzisyen Uzay Heparı ile bir dönem aşk yaşamıştı.Bir çok şarkısıyla ünlü olan, @YildizzTilbee twitter adresiyle atmış olduğu birbirinden eğlenceli, düşündürücü tweetleriyle gündemi bomba gibi sallayan sanatçı hakkında şuan tam bir gelişme yok.

2 Gün önce Instagram’da son görüntüsünü paylaşan Yıldız Tilbe hakkında şuan tam detaylı bilgiler yok. İlerleyen saatler içerisinde detaylı bilgiler yer alacaktır.

[su_note note_color=”#fe0c00″ text_color=”#ffffff” radius=”20″]14.11.2015 tarihinde yayınlanan haberlere göre bu yazımız yayınlanmıştır, şuan için Allah’a şükür Yıldız Tilbe ablamız gayet çok sağlıklı. Yıldız Tilbe ablamızı Twitter’dan takip edebilirsiniz.[/su_note]

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan